Споделена история от Тинейджърски

Има си гадже, а обича мен?
Здравейте.. не знам това моето глупост ли се нарича или любов... надявам се да ми помогнете в правилното решение..
Обичам най-добрият си приятел. С него се запознахме в началото на лятото. Тръгна с гаджето си края на лятото и есента започнахме да излизаме само двамата да пушим една, две цигари... нали сме най-добри приятели не ми пречеше, нямаше какво да стане. Но уви стана почна да ми е симпатичен, но не му казах. Един ден моята най-добра приятелка го попита дали има нещо към мен и той казал, че съм му била симпатична.. нищо сериозно. Обаче после закачане, заяждане и докато се усетя вече ме беше целунал. Почнахме да се занимаваме и аз почнах да се дразня от нея, да ревнувам, да го питам вече кога ще скъсат. Казваше ми като минат празниците и аз окей вярвах му.. минаха казваше ми скоро и това беше в продължение на 4 месеца. Преди седмица бившата ми най-добра приятелка разбра от мен и не реагира добре, но това са други филми.. беше писала на гаджето му ако държи на него да се видят само двете. И тя го попита за какво е това и той каза, че аз го харесвам което е най-якото да те обвинят теб.. обаче ми стана тъпо че той иска да остане с нея. Не е мъж да не застане зад думите си... ама той е доста странен не е като другите момчета и не го казвам, защото съм влюбена просто е с различен характер нищо че е страхливец и обвинява всички за да излезе той невинният... но аз си го обичам. Наистина виждам че ме обичам.. аз съм доста наивна по принцип, но него го познавам по добре от гаджето му... тя не знае нищичко за него. Опитвах да бъда лоша, не ми пукаше за нищо не го целувах дори един път щеше да се разреве щото дори не съм го прегърнала.. не става опитахме се да не си пишем.. това още по-малко стана, сега му показвам цялата си любов да разбере, че ще загуби много. А лятото ще имаме доста време заедно и може да свършим нещо, а ако не скъса с нея аз отивам на... Казват ми да се откажа, но аз не искам не мога.. постоянно се караме, защото мисля негативни неща за връзката ни ако ще има такава.. ама хората около мен ми набиват такива филми и аз се обърквам страшно.. примерно, че иска само с*кс за лятото или да има женска компания понеже гаджето му е в друг град. А той не иска да скъса с нея, защото са в един клас също така, че след него ще стане леко момиче и като цяло му пука много и го разбирам. И мисли че е най-добре в края на лятото да скъсат, защото щяла да го приеме по-добре и да не тръгне да се самоубива.. обичала го много.. била привързана... А не аз не го обичам, не съм никак привързана, не страдам.. що ли да страдам.. Как да постъпя? Да видя дали ще скъса с нея до края на лятото или? :(((((

Коментари

1.   До края на това лято или на следващото лято ще го чакаш? Опитай се да се ограничиш поне до 3-4 лета най-добре... В момента упорстваш и си мислиш, че този лиглъо е любовта на живота ти, че си го харесала веднъж и повече никога няма да го забравиш. ГЛУПОСТИ бе момиче. Ако я остави щяла да стане леко момиче, викаш. Разбирам. Ама ти каква ставаш в момента? Как може да позволяваш на когото и да било да си играе така с теб. И да - естествено, че иска секс, в гимназията сте все пак. Там всеки това иска и никой не подбира кой знае колко, това е от възрастта. Ама най-ми е интересно друго. Остави, че е страхлив и т. н. Как може да искаш да си с някой, който изневерява на приятелката си? Не го ли намираш за долно и жалко? Мъжете, с които би искала да бъдеш едва ли правят така.

2.   Авторка : Ами става въпрос за това лято.. ии на мен ми е супер обидно да си има гадже.. никога не съм попадала на правилният мъж, а за мен той е правилния... в него веждам всичко което някога съм искала.. Ами защото той не се влюбва във всяка срещната и съм му го казвала.. защо пък да не изневери и на мен и отговора е щото те обичам.. ама и нея си обичал.. просто му вярвам и бих поела този риск... само той ме прави щастлива...

3.   На твое място бих му ударила един шамар и бих му теглила една майна. Той не държи, нито на теб, нито на приятелката си, ти за него си просто резервен вариант и средство за разнообразие. Извинявай, че ти го казвам, но това си е самата истина! Той няма да постъпи, като мъж досега ви е разигравал с другото момиче и ще продължи да го прави. Ако в теб има поне малко покажи на другото момиче истинското лице на приятеля и, нека и тя знае с какъв боклук се е събрала! А ти не се унижавай повече за този мухльо ще срещнеш някой по - свестен!

4.   бре, каква жертвоготовна душа има тоя пич: обича едната, но се жертва заради другата... направо паметник да му издигнеш :-))
авторке, сериозно: той си ви врътка и двете както му е удобно, за да си чеше егото или други части на тялото. ти си между другото и за разнообразие. друго си е да знае, че някоя припада по него и мисли, че е великата и незаменима любов:-)
и не, не е правилният :-) дори да я остави заради теб, силно вероятно е да си намери и още една приятелка паралелно... момчето явно е бройкаджия, със сигурност не е "правилният" :-)
Ж44

5.   Момиченце, утре така ще почнеш и семейства да рушиш! Както ти казах по - нагоре изядох думата ако имаш поне малко човещина покажи на другото момиче с какъв боклук се е обвързала и и двете му теглете! Ама щом искаш да свириш втора цигулка добре!

6.   О той така може и 10 да ви върти!
Правил съм го. Е, не с 10, ама с 3-4 наведнъж . Докато осъзнах, че така не е правилно.

7.   Пикло , хващай си учебниците и не се занимавай с тоя, той и двете ви върти на малкия си пръст. Утре така, ще попаднеш на някой женен мъж, който ще те държи за резерва!