Споделена история от Тинейджърски

Да продължа ли връската си
Здравейте, аз съм на 16 и имам връска с момче на 18 години вече почти две години сме заедно в началото на нашето запознанство той беше голям женкар незнам какво му харесах но се влюбих в него до такава степен че бягах от училище лъжех майками и още куп големи глупости наистина бях се влюбила той ме харесваше но не толкова колкото аз правеше същите навици които в началото закачаше се забиваше се с други момичета но аз си затварях очите един ден разбрах се той ми е изневерил с едно момиче от неговото училище аз бях просто съсипана и сложих край но все още бях толкова влюбена и му простих от тогава незнам но можеби той разбра че не съм като другите и разбра че може да ме изгуби и някак незнам стана различен стана 50% поне страхотен смисъл гледаше да не ме губи но проблема беше че аз някак след изневярата ми беше безразличен и не ми пукаше толкова за него и изтинах и започнах да се държа гадно с него показвах му колко не ми пука и тъпото е че след тая изневяра имаше още една а като сложа край той се сасипва търси ме не ме остава иска да е с мене и аз викам както всеки път айде още един шанс може той да се промени може да е всичко ок и просто да сме щастливи постоянно ме кара да плача а като кажа край и той се сасипва и от изневярата до ден днешен вече година неспираме да се караме да не кажа голяма дума до половината ден сме добре другата не и постоянно късаме един с друг той се държи тъпо може би от някъде 7 месеца с мене може би вече и на него не му пука толкова за връзката ни с нищо немога да се похваля проблема е че ем неискам да съм с него защото ме наранява всеки ден плача и той също ем пък знам че ще се сасипа без него наистина в истинския смисъл го казвам незнам какво е това чуство да не ти пука за любим човек и да ти е все тая а като го няма да се сасипваш незнам дайте ми съвети

Коментари

1.   Като за начало се научи къде се слагат препинателните знаци.
После можеш да го зарежеш тоя женкар и да си намериш човек, който наистина ще те обича. Успех!

-ДАНЕВ

2.   Да вземеш да си продължиш образованието в училище ако си бягала досега, защото е наистина срамно да си толкова неграмотна на тези години.

3.   Още от заглавието се вижда, че си неграмотна. По добре продължи с образованието си. Не си губи времето за глупости. Има време за връ"С"ки. С добро ти го желая, защото утре съвсем ще затънеш в живота.

4.   Преди да се занимаваш с връСки, понаучи малко правопис и граматика. Слагай и по някоя точка и заптея тук-там, както и главна буква.
"Майками" и "майкати" две различни съществителни ли са?

6.   Вместо да се занимаваш с такива мухльовци вземи залегни над учебниците! След 2 години те чакат матури, a ако продължиш в този дух не те виждам как ще ги изкараш. Недопустимо е 16 годишно момиче да допуска такива елементарни правописни грешки. То първолачетата пишат по - грамотно от теб! Кой знае вашите колко се ядосват с теб всеки ден! Ако съм на тяхно място ще си наказана докато не си повишиш успеха поне на 4. 50 никакво излизане само от вкъщи за училище и обратно, без смартфон и други джаджи ще имаш обикновен телефон колкото за спешни случаи.

7.   Ех колко кратка история, в 1 изречения я каза чак. (нещо много подобни индивиди като авторката се навъдиха в този сайт)

8.   Личи си, че си бягала от часовете. Още от заглавието си личи. Иначе по отношение на връСката си-продължи я!