Споделена история от Тинейджърски

Да му простя ли?
Здравейте на 17 съм имам 1 годишна връзка. Първите 3-4 месеца всичко беше добре. След това започнаха проблемите ревнува ме много ограничава ме почти от всичко прекратих връзка с приятели. Прекарвам всяка секунда с него. Много пъти сме се разделяли. Обаче постояно ме съди за миналото ми. Мисля за неговото щастие повече от моето защото много го обичам. Караме се само когото се напие. Като е с приятелите си не иска да му звъня. И ми вика че съм била само за да правим секс то пък не е така постойяно ми вика курва като се разхождаме в колата не ми дава да се оглеждам гледала съм момчетата аз пък не ги гледам. Какво да направя да не пие по вече колко пъти го оставих но не се отказва все пие.

Коментари

3.   Разкарай го и си намери свястно момче!

4.   Не забелязваш ли, че на него не му пука за теб, самонараняваш се безсмислено като оставаш с него макар че той ти отнема всичко което те прави щастлива.
На света има хиляди и от описанието което даваш, бих казал, че повечето са много по-добри мъже и хора като цяло.

5.   Започнала си връзката на 16г., за какво минало те съди? Как може да си харесваш човек, който те унижава и обижда? . Как още си с него като те нар. курва и ти казва директно, че е с теб заради едното чукане? Кой е той да те съди, отделя от приятелите ти, да ти забранява соц. контакти, дори да се оглеждаш в огледалото? Зарязвай го докато е време и не е станала някоя беля(не говоря само за бременост)Сама осъзнаваш, че е боклук
М23

6.   Остави го! Глупак е! Човек, който те обича не би ти причинил такова нещо НИКОГА. Не би те ограничавал, нито би ти казал курва и така нататък. Казват че хората като са пияни си казват истината. Съвеъвам те да го оставиш, той не те уважава повярвай ми, такъв човек в живота ти не ти трябва!

7.   Е ти на това, което си описала, любов ли му викаш?
Момичета, имайте малко достойнство, аз дори с врага си нямам такива скапани отношения, а камоли да им викам "любов".

Любовта е нещо хубаво; тя не изисква, не ограничава.
Тя освобождава. Тя не е търкаляне в леглото, тя е уважение, разбирне... не се караш и обиждаш с този, с който се обичате. Хора, чуйте се само: "караме се и ми вика курва, и не ми дава да излизам с приятелите си, но много ме обича".
Какви са тези абсурди, осъзнайте се, защото утре ще страдат децата ви и ще пишат тук "мразя баща си".

8.   За какво сте заедно все още?
Защо изобщо се чудиш дали да му простиш или не?
Заеби го, . И ти си виновна..

9.   Надявам се темата да е измислена! Той не те обича. Зарежи го, ще си много по-щастлива. Учи, завърши поне средно и чак тогава се занимавай с момчета. Мъж, който те обича, няма да те обижда и ще ти има доверие.

10.   зарежи го той само те използва, той се държи с теб като с парцал ти може да го обичаш но сама се лъжеш в това не му позволявай повече да се държи така разкарвай го и не се занимавай не го заслужаваш не виждаш ли че той не те обича няма смисъл тази връзка помисли малко и за себе си.

11.   зарежи го той само те използва, той се държи с теб като с парцал ти може да го обичаш но сама се лъжеш в това не му позволявай повече да се държи така разкарвай го и не се занимавай не го заслужаваш не виждаш ли че той не те обича няма смисъл тази връзка помисли малко и за себе си.