Споделена история от Тинейджърски

Kак де си го варна обратно при мен
Пиша ви с надежда да намеря човек който да ми даде съвет зашото сам отчаяна и нз какво да правя надявам се да споделите опита си с мен.

И така моята история започна преди 2 години и половина за да ме разберете ще започна малко от преди това излизах с едно момче отново 2 години но то много жестоко ме нарани и си бях казала че няма да позволя втори път някои пак така да ме нарани беше минала година от тази тежка раздяла и аз просто не исках и да чувам за сериозна връзка тогава се запознах с момчето за което ви искам съвет той тогава беше в трудно положение и му помагах както мога но се държах и много гадно с него в смисъл исках да ме зареже защото всеки път когато аз се опитвах да го направя ми ставаше мъчно за него и така и неможех да го оставя но той се държа здраво за мен и търпеше всичко само за да съм с него и така малко по малко аз го обикнах много силно но родителите му заради тези истории вече си имаха мнение за мен и не ме харесваха особенно а и моите родители не го харесват и така започнаха едни скандали между нас маоите твоите и тн и аз простоне можех да приема тяхното отношение към мен и че имаше моменти в които той ме пренебрегваше заради тях и така това лято той реши да се разделим но не можахме да го направим както трябва и се цгувахме и виждахме и си спахме заедно и така и на никoй не казахме че сме се раздлили и така той реши да се разделим на растояние и замина за морето уж да работи но всъщност да види как е издържа седмица и се прибра като през това време само ревнуваше а каза и че е пробвал да излиза с друга но не можал и така събрахме се за кратко след което пак се разделихме и така искърахме пет месеца разделени но все едно не сме разделени започнаха много интриги и аз реших че ако трябва да търпя то поне да сме заедно и така му поставих олтиматом или са събираме или се разделяме както трябва дадох му време да мисли и когато вече го питах какво е решил той каза че не иска връзка и аз добре и още вечерта ми се обади че неможе без мен и така се събрахме до преди 3 седмици когато на мен ми бе вече дошло до гуша от всичи интриги и му казах че немога повече така и скъсахме при което два дена той искаше да се съберем и тн но аз му казах че така ми е по спокойно и не искам той ме попита искаш да ме изгубиш ли аз му казах че засега искам така и тогава той започна да се държи гадно с мен не искаше да се виждаме когато се чуехме той ме караше да се чувствам като боклук а понеже мислехме да празнуваме празниците заедно аз го питах какво е станало къде ще сме и тка нататък а той ми казваше че ако намери нещо сте празнуваме заедно ако не не и така продължи 2 седмици поисках да се съберем а той каза че сега на него му е по спокойно че не иска и че му е писнало от всичко и так аз му казах че е по добре да не се чуваме а той ми каза че няма да можем да издържим така и така се чувахме и той пак се държеше гадно и аз този път реших просто да спра да го търся но той ми пишеше смси защо не съм му звънява и аз му звъннах 2 пъти а той ме нареждаше после се аз започнах да излизам с едно момче но нищо само излизане и му казах да не се притеснява че нямам да празнувам с него празниците а той ми каза защо не искаш ли да празнуваш с мен а аз му казах че той не чувства вече нищо към мен а той ми каза че не било така и че имал чувства и ме пита с кой сте празнувам нова година но аз не пожелах да му кажа след ден му казах че излизам с друг а той ме пита дали сам спала с него и почна да ревнува аз му казах не а то си беше и така казах му да забравим всичко и всички и да се съберем че не мога да издържам така а той ми нали си имаш нов а аз му казвам че не мога нищо да направя защото прекалено мн го обичам а той се засмя все едно знаех си и каза че и той излизал с момиче но нали изхто не е станало момичето си било добре но нещо незнаел не е било неговия тип и аз го питам тва ли е причината да не стане нещо а той не незнам отказа ми и каза че нещата става ли все по зле кажете ми как да постъпя какво да не направя и ково да направя обича ли има ли смисъл какво е нз ту добре ту зле незнам как да постъпя имам нужда от съвет.Благодаря ви предварително

Коментари

1.   Момиче,в цялата тирада само две точки видях!?!Задуших се докато го прочетох,бе! Сигурно и него така задушаваш и му пиеш енергията на горкия...

2.   от автора моля ви дайте ми някакв съвет имам нужда от странично мнение отчаяна сам и не знам какво да правя мисля че постоянно правя глупости дайте съвет

3.   Остави момчето на мира , толкова си му омръзнала , че чак се е шашнал на къде да бяга ... ти си му взела акъла на горкия , направо се подиграваш с него . Отдръпни се , остави го на мира , да си намери друга и да продължи без теб. Ти не знаеш изобщо какво искаш ... иди си , ела си , не те искам , искам те ?! Това не е любов .. страшно детиснки постъпвате и двамата , но според мен ти си сгрешила много повече .. никакви празници не празнувайте двамата , сложете окончателен край и стига сте се мъчили , изведнъж ще осъзнаеш , че си изгубила ценни моменти от живота си , угаждайки на някой и ще съжаляваш :)

4.   Имала съм подобна ситуация, веднъж не се ли получи, ще продължи винаги така. Вие си нямате уважение пък камо ли доверие един към друг.
Започнете просто на чисто!
Ако ви е писано да сте един ден заедно, ще се разбере след време, време като години. Успех!