Споделена история от Тинейджърски

Интерес филм, а всъщност час от живота ми
Здравейте
Имам проблем. Преди 4 дни един мой съученик ми даде да гледам един епизод от Трий Хил, първата серия ми хареса и така почнах да го гледам. Вече 3 дни не преставам да си мисля за него и какво ще се случи в него лягам си късно, защото гледам вечер по 5-6 епизода много ми е интересен но проблема е в това че от когато го гледам съм много весел филма промени начина на ми живот. Това възможно ли е един филм да ми хареса до такава степен че да не мога да спра да мисля за него.

Коментари

1.   ахах и аз го гледам тоя филм.. момиче на 15

2.   :D:D Еми това е силата на филмите.. :)) Изцяло се потапяш в измисления свят и се чувстваш част от него, искаш да си част от него :)

Мег*

3.   Не знам за филма ,но ако си чул израза че една песен може да продължи живот.

4.   ако знаеш аз съм вече на 7ми сезон на сериала и 6-ти сезон така го преживях така ревах и бях в депресия ..продължавай да го гледаш много хубав сериал ..мога да ти препоръчам everwood,gilmore girls и 90210 ..това са сериалите които мн ми харесват!

5.   хахахах... да нормално е.. не се шашкай.. с всички етака .. когато ти хареса някой филм.. влизаш в него.. и забравяш за околния свят не се притеснявай и се наслаждавай на филмчето :)

6.   Много познато:) И аз така бях с филма Бягство от затвора, гледах го до 05:00 часа, бях обсебена от него:) Случвало ми се е и с една книга- "Ловецът на хвърчила", след като я прочетох не можах да заспя вечерта. Много е хубаво, когато някой филм, книга или песен ти въздействат по такъв начин:)

8.   "Сексът и градът" ме промени много. Вече гледам по позитивно на живота. Един филм, който на пръв поглед е доста повърхностен, а всъщност е страшно истински и въздействащ

9.   На мен ми се случва с книги по-често, но и филмите ме обсебват.. Мхм :) На всички се случва, спокойно :))) И общо взето не е никакъв проблем.

10.   И с мен е така спокойно! Обсевала съм се не веднъж. Нормално е когато откиеш себе си в някой от героите , той ти става идол за в момента и дори в живота ние не излизаме от филма! Не се тревожи, нито си луда, нито си първата на която се случва, Това ще продължи известно време и ще отмине. После може да се появи друг филм, в който да откриеш сходни неща от собствения ти живот и манията започва на ново.. Аз го намирам за доста интересно! :))