Споделена история от Тинейджърски

Обичам я и не знам какво ми става...
Здравейте първо да кажа: Весела Коледа и Честита Нова Година!!

Така от известно време се чудя какво става с мен... На 14 години съм и съм момиче...
На 15-ти септември в новото училище се запознах с много хора... Имаше едно много странно момиче, което е лесбийка и е с къса коса, но е много красива. Първоначално много ми харесваше стила и на обличане и характера и. Исках да и бъда много добра приятелка. Но накрая аз се влюбих в нея! Тя си има приятелка, която не е обратна, но просто като мен се е влюбила в нея... Момичето, което харесвам, може да се каже обичам, защото не спирам да плача и да мисля за нея. Тя много ми споделяше по скайпа, за гаджето си и тогава първата сълза ми падна от окото, тогава разбрах, че има нещо различно в нея... Нещо, което другите го нямат, нещо специално... 2, 3 дена след това осъзнах, че съм влюбена... Мълчах си за това, но накрая не издържах и и казах как се чувствам. Тя ми каза, че това е хубаво чувство да си влюбен, но не може да ми отвърне за съжаление... Един ден в училище се разплаках за нея и тя ме попита какво ми е, а аз не можах да и отговоря.. После, като се прибрах си писах с нея и и се извиних, че не и казах какво ми е и тогава и казах: "Как да ти кажа, че съм такава глупачка, че си позволих да те обичам, като знам, че нищо няма да стане... Как да ти кажа, че искам да те прегърна поне за малко, ако ти бях казала щях да се разплача пред теб..." И тя ми каза, че не знае какво да ми отговори. Един ден пак говорих с нея и тя ми каза, че всичко това, което си говорим с нея ще си остане между нас, както ако ме целуне някой ден пак ще е така! Тя само искаше някакви неща от мен взе ми китарата и я изгуби, дадох я без баща ми да знае... Накара ме да и нарисувам едни неща за да изненада половинката си... Аз го направих, но тя после така и не си ги взе... Вече не сме толкова близки с нея, но каквото и да правя всеки ден се сещам за нея и изпитвам ужасна болка... Много я обичам не знам какво да правя.. Помогнете ми!
Благодаря предварително!

Коментари

1.   Ае човек до сега не съм чел или слушал подобна история...моя съвет е да я забравиш

2.   Не знам как да я забравя всичко опитах...

3.   С времето всичко ще мине, но ако още я искаш, бори се за нея, знам ли, говорете си често, общувай максимално с нея, излизайте на кафе, на дискотеки, на разходки, прегръщай я спонтанно продължително и силно, прави и комплименти колко е готина, опитай се да я гледаш продължително право в очите, просто я сваляй :)
Щом една жена не е в краката ти, значи не едостатъчно ухажвана :)