Споделена история от Тинейджърски

Разделихме се, но го обичам
Здравейте скоро бях писала история, която разказваше за едно момче с което исках да тръгна. Еми тръгнахме.. всичко беше много хубаво, по- скоро беше твърде хубаво, за да е истина. По време на връзката ни тъй като много момичета го харесват, а мен момчета и те се мъчеха да ни разделят измисляха всякакви лъжи които изглеждаха толкова истинско, а аз им вярвах. Ходихме 2 месеца и когато ги направихме ми подари роза. Бях толкова изненадана. След 2 дни бившата му приятелка се завърна. Тоест започна да му пише сърца в коментарите, обвързаха се във фейсбук, и там където са писали "честито" е отговорил с :мерси:, после тя го тагна в някаква снимка той и писа целувка, а преди това той ме махна от фейсбук както и общите ни приятели, за да не ми кажат какво става и тогава разбрах, че явно наистина са се събрали. Започнах да плача.. На другия ден се видях. Той дойде и аз не го поздравих той се разсърди после тръгна да се прибира аз се разревах успокоих се и го подгоних казах му, че искам да говорим той в началото не искаше после се съгласи и през повечето време мълчахме той каза че са му влизали във фейсбука и че той не е влизал от ония ден и накрая го питах какви сме той каза не знам аз му казах, че го обичам и той каза и аз но винаги ще има някой който да ни скара после помълчахме и той се ядоса вика майка му и живот писна ми на някой все съм му виновен не ми тряят гаджета и аз казах ами както искаш това ли е краят и той каза май да и вика ако искаш да останем приятели и аз казах добре... Прибрах се и започнах да плача. Аз не искам да сме само приятели.
Моля Ви дайте ми съвет не подминавайте историята. Моля и редактора да я публикува, защото в момента имам нужда от съветите Ви.

Коментари

1.   Мило момиче, първо не казваш годините ви.. А аз дори да не ги кажеш, ще ви кажа, че сте на по 15-16 годишни хлапета, които си играят на съпруг и съпруга. Защо изобщо се занимаваш с него, след като той не знае какво иска и не иска да е с теб. А ако иска, ще те ползва като секс играчка и като му омръзнеш ще ти бие шута. Стегни се, не си толкова слаба за колкото се имаш.

Данев

2.   Майко мила! Добре че си родих децата, че иначе щяха да ме тагват и разтагват, лайкват и местят из разни списъци до Второ пришествие!
Даже се чудя и дали някакви дигитални крипто-бебета, като биткойните, нямаше да се родят!

3.   Ще бъде жалко да тичаш по него. Казваш, че има и други, така че не е зле положението.

4.   Мила, не си го слагай на сърце, повярвай ми всеки е минал през този път на разбитото сърце. Не ми се вярва някой да му е влезнал в Фейсбука, по-скоро се е опитвал да те разкара деликатно. Не искам в никакъв случай да те нараня, просто с това искам да ти кажа, че след известно време като дойде да ти плаче, не се събирай с него, няма смисъл, пак ще се стигне до тук. Излез с приятелки и се забавлявай, не го мисли, сигурна съм, че скоро ще срещнеш точния човек!
Ж, 22

5.   Според мен трябва да го потърсиш, и да се опиташ да по говорите. Бори се за любовта си направи първата крачка ти, защото след време може и да съжаляваш че не си го направила. Успех мила

6.   Според мен трябва да го потърсиш, и да се опиташ да по говорите. Бори се за любовта си направи първата крачка ти, защото след време може и да съжаляваш че не си го направила. Успех мила

7.   Според мен трябва да го потърсиш, и да се опиташ да по говорите. Бори се за любовта си направи първата крачка ти, защото след време може и да съжаляваш че не си го направила. Успех мила

8.   Според мен трябва да го потърсиш, и да се опиташ да по говорите. Бори се за любовта си направи първата крачка ти, защото след време може и да съжаляваш че не си го направила. Успех мила

9.   Защо ви е толкова трудно да разговаряте?
Знаеш ли защо, никога не са ме напускали, и бившите търсят контакт с мен дори след години?
Техниката е проста. Усещам, че има проблем, и сядам да говоря с любимият. Изказвам как виждам нещата, като се стремя да съм максимално честен, не крия нищо. Оставям я да се изкаже, мисля над това което е казала. Стремя се да бъда обективен.
Ми седнете и поговорите. Кво толкова, кажи му как се чувстваш, какви мисли имаш. Постави се и на негово място.

10.   Благодаря на всички. До номер 9 искам да поговоря с него, но не знам кога ще имам тази възможност. Искам да се опитам да се поставя на негово място, но не мога, защото не знам дали това с фейсбука е вярно. Пък и да е вярно какъв е смисъла да ме лъже? Чак сега разбирам, че без фейсбук е много по- добре, но вече го има за жалост.
от авторката