Споделена история от Тинейджърски

Безчуствена?
На 18 съв и досега не съм се влюбвала в никого. Харесвала съм момчета, но никога не съм се сваляла с някого. Имаше само един, който прояви интерес към мен, но аз не го харесвах. Страшно съм смотана... никога не съм била от момичетата, които са ходили по купони и са се натискали с някого. Просто не съм такъв човек, а и съм твърде стеснителна.
Започвам да се притеснявам, защото навлизам във възраст, в която е нормално да си харесвам някого и да имам полов живот, а не проявявам особен интерес към другия пол. Да, виждала съм хубави момчета, но само съм ги гледала и до там. Тревожи ме и че може би имам твърде нереални и високи изисквания към момчетата, но истината е, че много често няма какво да си кажа с тях или просто сме адски различни. Не съм срещнала момче, с което наистина да ми е интересно да си говоря. Е, има няколко такива, но не ги възприемам като нещо повече от приятел, както и те мен. Още от малка ми е трудно да контактувам с момчета и доста често се държа адски глупаво.
Не мисля, че съм лесбийка. Да, като видя хубаво момиче си казвам, че е красива, но само това.
Не знам какво да очаквам, качвайки моята история тук. Знам, че не може да решите проблема ми, но може би ще успеете да ми дадете съвет или да разкажете за вашия любовен живот - кога е започнал и т. н.
П. П.
Не си мислете, че не излизам и не водя социален живот. Напротив - имам приятели и обичам да излизам намън с тях. Последните две години излизаме понякога и вечер, но все така нямам успех с момчетата. Приятелите ми не са в по-различно положение. Не знам какво ми има, но положението не ми харесва.

Коментари

1.   Просто не ти е дошло времето, тези неща не стават насила. Все някога ще срещнеш човек, после още един и още един, с които разговорът ще върви от само себе си.

9.   Здравей
искам да ти кажа, че абсолютно нищо ти няма. Ще срещнеш момче в най-неочаквания момент, което ще ти вземе акъла и ще те обича истински. Разбирам те. И аз не съм ходила на купони, не съм пушила и пиела. Не ми харесват просто тези неща. Не си смотана или пък задръстена, просто си различна итова е много хубаво. Съветът ми към теб е следния: ходи там, където ти е интересно. Ако си почитателка на книгите се разходи в някоя библиотека, книжарница. Току виж те е намерило някое сладко момче :). ако пък си спортистка, бягай по-често в парка, отиди във фитнеса и така. Намери си средата. Бъди усмихната и търпелива. Успех :) - момиче на 16 години