Споделена история от Тинейджърски

Проблем с момчетата
Момиче съм на 16 години и не ми върви с момчетата..
Незнам как да го обясня, но вероятно ми липсва самочуствие... Не се определям като отблъскваща... Напротив! Имам красиво тяло, спорувам редовно за да го постигна, може да звучи надуто, но съм красива и другите също ме определят като такава... Не съм лишена от мъжко внимание напротив, когато едно момче ме види по улицата и веднага след това ми пише, но по това личи само, че единственото което иска от мен е да спи с мен нищо сериозно и истинско... и това само защото ме е видял по бански на басейна или по къси гащи когато съм с приятелки. Истината е, че аз не съм лесна и ако дойде някой при мен просто така да ме покани на среща е доста трудно да се съглася от първия път, но когато чуствам симпатии към някое момче и виждам че и то към мен винаги има пречки междо нас и не се получават нещата, или имам симпатии към него, а единственото нещо което иска от мен е да ме вкара в леглото... и по тази причина се чуствам самотна. :(
Имам нужда от някой които да ме обича и да ми вдъхне самочуствие, че не съм само красива обвивка, а вижда нещо повече от това в мен... и когато само аз си го повтарям не е същото, но когато някой ми го каже, да повярвам в себеси е по-лесно... А когато видя някой които ме привлича и не се интересува само от обвивката ми се притеснявам да говоря с него и страхът натделява над това да бъда себеси и шансовете ми да имам сериозна връска са нулеви... Имах едно единствено гадже преди 2 години и това, че незнаех какво е да имаш връзка беше причината да се разделим... Моля ви както и от мъжка и гледна точка ще съм много благодарна на тези които биха могли да изразят мнението си..!

Коментари

1.   Мога да ти кажа само, че няма момче, което да не иска секс. Приеми го, в природата ни е, така сме устроени.
Въпроса е, кое момче ще го иска, но би предпочел на първо място да те оцени като човек, а на второ като сексуален обект. Аз съм така, и се съмнявам да намериш момче, което да не иска секс. Всеки иска, просто някои момчета крият тази страна. Аз лично я крия, защото знам колко отблъскващо е за свестните момичета.

Изводът е, асексуални момчета няма, важното е на първо място да те оценява като човек, а плътското да оставя по-назад.

3.   Аз като момче от твоята генерация, дори като момче на твоите години ще ти кажа, че за съжаление генерацията е променена и индивидите от моя вид искат само това, да вкарат в леглото, това ни прави "герои", няма да намериш за съжаление сериозни на тази възраст, има но надали ще намериш нещо повече от такъв, който иска да те вкара в леглото, съветът ми е, че дори и "да ти сваля звезди от небето" не му се доверявай напълно, някои са доста добри в това да те излъжат и да те вкарат в леглото няколко пъти и после чао, чао С:, такива сме, такава е генерацията, млади сме и не искаме нещо по-сериозно от това за съжаление, както казвам има и истински, които наистина търсят това, което и ти, но надали ще попаднеш на такъв.. :/

4.   Самочу*ствие,брех,но как ли?

Жокер:

5.   ми 99% от мъжете искат секс, друго не им трябва, имат си кола, имат си приятели, имат си компютър или телевизор... любимата им храна се приготвя на скара...

нормално е, ще свикнеш. :)

6.   и допълнение, един ден ще контролираш мъжете... като не пускаш секс... иии ще има - ето заведох те на екскурзийка ... дай са да правим секс... ето купих ти обувки -... айде

пък жените така

7.   6, не! Заради подобни глупави мисли, като твоите, един ден няма да има секс ИЗОБЩО, то не че сега има де - само циганите и арабите се плодят, ама при тях е защото там никой не се прави на интересен, най-малкото пък жените.

8.   Миличка, съсредоточи се първо върху часовете по български език, а след това мисли за природата на мъжете, която все още си твърде малка, за да осъзнаеш. :)

9.   Как все си го измисляте това че искали да ви вкарат в леглото... Ми стойте си сами и смотани тогава.

10.   Админ: Благодаря страшно много за съветите, а за тези които критикуват българският ми бих го определила като доста добър след като от доста време не живея в България и не уча в българско училище, като някой хора които имат доста по големи проблеми в българският си от мен....
В крайна сметка бих искала да обърнете внимание на историята ми от колкото на правописните ми грешки. И все пак искрено се извинявам!

11.   Да на момчето е в природата да прави секс и да размножава поколението, но в тоя случай с коет момче си гадже ще иска нещо повече от теб от целувките. Но това да не те разтройва това ще те направи и теб щастлива и него. Щом си харесваш момче и като го видиш си срамежлива дейстай бавно сближи се с него. Дръж се интеригентно и така той ще разбере че си интелигентна, но фруртувай с него да не се окаже че си в приятелският кръг. Прави му комплименти че е смел умен красив че е мъжкар и така момчетата се растапят от самата мисъл момиче да ги въздига като личност и най вече имно и красиво момиче. За снедетия аз съм момче на 15 г и успех давай смело доближи се до него а той ще направи първата крачка а за връската че си неопитна как става несе тревожи

12.   Да на момчето е в природата да прави секс и да размножава поколението, но в тоя случай с коет момче си гадже ще иска нещо повече от теб от целувките. Но това да не те разтройва това ще те направи и теб щастлива и него. Щом си харесваш момче и като го видиш си срамежлива дейстай бавно сближи се с него. Дръж се интеригентно и така той ще разбере че си интелигентна, но фруртувай с него да не се окаже че си в приятелският кръг. Прави му комплименти че е смел умен красив че е мъжкар и така момчетата се растапят от самата мисъл момиче да ги въздига като личност и най вече имно и красиво момиче. За снедетия аз съм момче на 15 г и успех давай смело доближи се до него а той ще направи първата крачка а за връската че си неопитна как става несе тревожи

13.   Божкееее, типична българка. Иска да се вижда с момчета, но не можело да се съгласи да излезе веднага. После ще питаш защо все на ненормалници попадаш.

14.   5 и 6 - Вие сте пример, за лошите неща в отношенията между мъже и жени.

16.   Админ: Номер 13, разбрали сте ме погрешно не искам да кажа, че не бих се съгласила, искам да кажа, че момчетата биха направили всичко за да те вкарат в леглото си, има толкова възможни трикове които правят и поради тази причина не бих се съгласила лесно.... Просто ми липсва самочуствие и когато се опитам да говоря с някое момче просто немога да се отпусна, срамувам се, да не се изложа... Мисля си че всички други са нещо повече от мен и аз не струвам нищо, ако говоря с някое момче което харесвам се чувстрам недостойна дори да говоря с него.. и това е проблемът.. колкото и да се опитвам да го преодолея, немога и това много ми тежи....
Разбирам че момчетата искат секс, както и ние момичетата сме жадни за страст и внимание, искам да кажа че всяко момче се опитва да се възползва от жената за да я вкара само в леглото и още преди да те е опознал и опитал да се възползва ти лепва етикетът на "К*рва"... Това се опитвам да кажа...

17.   Затова мразя мъжете, но не съм обратна. Спя с мъже, но без чувства, приобщих се към тяхната природа, така казват, че се оцелява :Д
А между другото преди мъжете не са били кой знае колко добрички, винаги са мислили за се*с на първо място, просто днес могат да се разкрият напълно, защото знаят, че няма кой да им откаже и жените нямат много избор.
Момиче 24

18.   Искаш да кажеш - всяко момче което се върти около теб, то е с желание за секс. Бъди точно в изказът си ако искаш да стигнеш до точният отговор. Това не е "всяко момче". Замисли се, ти какво показваш, ти какво правиш, какво предлагаш и какво търсиш. Показвайки просто визия, смяташ ли че някой ще дойде при теб влюбен във вътрешната ти красота? Ако имаш такава наистина, вземи я покажи, занимавай се с нещо, срещни хора които са тази сфера и с подобни интереси. Говори с тях, създай взаимоотношения, разкрий се, излушай ги, остави те да се разкрият, създай емоционални връзки. Така стават нещата като не искаш да си просто поредната... пеперуда... Ето ти една "тайна" - момичета без интереси, без знания, без морал и култура, попадат точно на същите момчета... В природата има такъв закон - каквото повикало, такова се обадило...