Споделена история от Тинейджърски

Разликата в годините -пречка
Здравейте :) Пиша от телефона си и се извинявям за грешките допуснати в обясненията ми :) Без критики моля!

Имам приятел на 25 аз съм на 16 скоро 17... Срещнахме се в един сайт. Беше объркан и разтревожен заради тогавашната му приятелка. Писахме си няколко часа след което се видяхме. Хоресах го още в сайта затова се съгласих. При срещата го утешавах, но копнеех да бъде мой.... тъпанарско, но не бях имала отдавна някой до себе си тъй като бях приключила връзка 2 годишна... (моля без на 16 си какви връзки и тем подобни) Същата вечер преспахме.. на следващия ден той беше казал на момичето и тя си призна че е от седмица с бившия затова се държала гадно че да я зареже.. детинско... станахме гаджета... всичко върви идеално, но има едно НО :(... и заради това НО усещам че всичко ще се срине.. Пречи му това че не съм пълнолетна и го разбирам... Снощи неговите родители му говореха за деца и как му е време и ми стана гадно... той е на 25 и наистина му е време а и той е влюбен в дечицата.. Седнахме и поговорихме казах му следното :
"Виж вашите са прави и ти искаш семейство затова ако искаш бих те разбрала да ме напуснеш и да си търсиш жена на твоите години... "
Насила казвах всичките тези думи и с огромна болка... нз как за малкото време го обикнах толкова...
При което той ми отговори :
"Бебе знам че ми е време знам и че не съм най-доброто за теб, но обичам теб и ще те чакам колкото е нужно.. ти си тази която в нрудните моменти е до мен и ми помагаш дори и да не ти е по силите.. родителите ми могат да си говорят, но те самите знаят какво е да обичаш и да чакаш.. (баща му е чакал майка му.. ) и тонове мили думи.. "

Много ме боли не знам защо след като ми каза всичко това но просто че съм малка и не мога да му дам 3-4 човешки живота ме убива... не искам да съм и без него.. за този период в който сме заедно нито сме се карали нито нещо фатално.. всеки ден ме обгрижва показва ми обичта си.. вевнуваме се взаично за което се цупи после единия но и това 2 мин трае.. нито ми намеква за секс нито нищо.. ще ми намекне и ако искам ще има ако не няма.. и дори след отказ не ми бие шута както един бивш...
Преди мен винаги е бил с момичета по-голями 5-10 години от него..

Не зная как да си измъкна тази тревога (така да я наречем) от главата си..

Моля без критики просто исках да споделя това което ми тежи най-много в момента :)

Коментари

1.   Смях в залата. Какви деца за мъж на 25 г.? Той най-вероятно още живее у техните. Май си търси причина да те зареже.
Възрастовата разлика не виждам да е проблем. Ти си на 17 г., можеш да бъдеш с когото си искаш мъж, но си много наивен човек. Явно ти се е наситил и си търси поводи да те зареже
И за в бъдеще - никога ама никога не спи с мъж на първа среща. Такава връзка не може да просъществува, защото този мъж ще мисли винаги, че ти си лесна и че можеш да му изневериш.

2.   Нека позная, ти си много зряла за годините си, различна си от своите връстници, особено от момчетата, които са незрели. Ами не, не си. Мисленето ти не е пубертетско, ами детинско.

3.   Нека позная, ти си много зряла за годините си, различна си от своите връстници, особено от момчетата, които са незрели. Ами не, не си. Мисленето ти не е пубертетско, ами детинско.

4.   То да кажеш без нападки и да се излеят само такива... не живее с родителите си самостоятелен е... и никъде не казах зряла съм превъзхождам тези на моите години никъде...

Бива бива ама злобата на бъргарина край няма

9.   Най важното е да си щастлива!

10.   Моят приятел също беше на 25 а аз 17 когато тръгнахме. Историята е същата той имаше много тежка връзка с една жена, и аз така през цялото време бях до него и единственият човек, който истински се интересуваше от него, никога не съм го оставяла колкото и тежко да ми беше. Той се влюби в мен от първ поглед. Аз му отказвах 8 месеца, но един ден открих нещо в него. Сега сме 6месеца заедно. Имах две доста разочароващи връзки и сега съм мн щастлива с него, е имаме си проблеми но като цяло той е моето щастие.
Малко си избързала като си приспала с него, но минало заминало. Виж деца не се гледат само с години. Има куп условия- трябва да имаш съзнанието да го гледаш, това че е на 25 не значи че е готов; трябват стъбилни финанси- не можеш да кажеш на детето този месец няма пелени ще търпиш; трябва място където да го гледаш; и не на последно място здрава връзка, да познаваш човека до себе си и да се разбирате, иначе няма смисъл. Просто бъди себе си и ако той не те цени, не те заслужава! На каквато и да се правиш ти пак ще си останеш на 17 :)

11.   Не искаш критика, ама историята си е направо детинска и абсурдна! Зрелите хора не смятат кога е време за деца, а го чувстват! Айде нека всички на 25 да правят деца, пък после да плачат по сайтовете... егати закостенялото мислене! И двамата явно още сте незрели, затова си стойте заедно. Не знам колко те обича, но ако наистина е така, разликата няма значение. В крайна сметка това са 8, не 28 години.

ELSA