Споделена история от Тинейджърски

Как да го накарам да ме забележи?
Дано да ми прочетете моята историия и да ми помогнете с съвет как да се отнасямм с него (:

След като четох толкова много мнения и истории, реших и аз да драсна нещо. Моята история, разбира се е свързана с любовта към човек. На 15 години съм, скъпият за мен човек ми е набор. Преди година може би се запознахме съвсем случайно.. скайпове.. фейсбук.. Всичко беше идеално. Бях на 7-мото небе. Чувствах го толкова близък. Привързах се към него,не можехме да не си пишем нямаше такъв ден.. Излезе ми възможност да бъда с него, но аз отказах(все още съжалявам). Той ме забрави - аз него не .. Като го видя чувствам тези познати пеперудки в стомаха.. След известно време го забравих.. не ми пукаше особено много, но каза две думи(думите не са от особено значение), с които запали огъня в мен отново. След време разбрах, че не е с мен заради момиче,което той обича. (тя явно не изпитва същото, щом не са заедно). Той знае,че съм се привързала към него, но не прави нищо по въпроса. А аз съм срамежлива и не мога да му призная-знам ли, може да не ми отвърне със същото. Как да го накарам да ме забележи?Как да превъзмогна този УЖАСЕН срам ?! мамка му ):

Коментари

1.   Лекичко, със закачка...

2.   бади откровенна. Невиждам от какво има да те е срам. Аз лично бих му признала чувстава си (все пак неможе цял живот да седиш и да го чакаш да те забележи). Признаи му че изпитваш чувства към него и ЗДРАВЕ ДА Е ;). Така лично аз бих постъпила. Късмет.

3.   Офф, и аз имам твоя проблем. Много го харесвам и незнам какво да напрявал Преди ме харесваше, но аз му отказах, за което още съжалявам. Ще се надявам да ми помогнете.

4.   Здравейте, ето и моята история. Преди 3 години имах навика да сядам в една и съща градина на една и съща пейка. Един ден беше необикновен. Видях момчето, което харесвам. Той всеки ден ходеше в същата градина. Тогава просто ми стана симпатичен, не съм и мислела, че ще го видя отново. Веднъж, когато бях в училище и излязох в коридора. Тогава той излезе от съседната стая. Тогава не повярвах, че се е намирал точно през една стена. Още тогава ме погледна много странно и това сякаш пробуди нещо в мен. И така вече трета година всеки път като се засечем някъде не спираме да се наблюдаваме. Не се познаваме, но знам, че харесва същите неща като мен. А погледа му, погледа му.... това е нещото, което бих искала да виждам всеки ден. Чувствам се много странно покрай него. Проблема е, че тази година завършва и скоро ще замине... Наистина искам да се запозная с него, но не знам как да постъпя. Не знам дали, ако го заговоря ще го отблъсна. Може би всеки така се чувства на тази възраст (18), но наистина съм много объркана. Чувствам сякаш изпускам най-голямото си щастие в живота. Ако някой може да ме посъветва бих била много по-спокойна. Благодаря!

5.   уф, не сте толкова малки вече, действайте деее... номер 4 ако така се срамува да пита някой познат от неговия клас как му е име и фамилия и да го намери във фейсбук и да му се обясни, ако не става това, другия път отиди при него и го питай дали ще е удобно да се запознаете, не е толкова сложно...

7.   Ok

8.   Ръгни 2 водки и срамът ще ти мине

9.   Здравейте, аз съм въпросният номер 4, хохо 2 години по-късно (: Е, направо по темата, с въпросното момче така и нищо не стана, замина си, както и аз вече. Сега нещата за мен поне са по-различни. Да кажем, че дори да не го осъзнаава или да не иска да го осъзнае, всеки човек се променя, малко или много. При мен промените след 11ти клас вероломно настъпиха, откъм гледна точка на живота, отново се задълбавам прекалено много в нещата, но пък гледам по-позитвино и най-важното старая се много да не се засягам от различните мнения на хората. (: А за срама горе долу го овладях, гадината му ((: Но разбира се, това съм аз все пак, запозная ли се с някой нов човек, не можеш гласчето да ми чуеш (: Трябва да мине мнооого време, че да се отпусна, което пък понякога отблъсква хората и не успявам да ги задържа като приятели... Абе не е лесно. Но най-свободна се чувствам на път ((: пътувам ли на стоп ставам друг човек. То затова са казали: "Човек е човек, когато е на път". (: Та, хора, каквото и да става, никога не се молете някой да ви обича и не тичайте след него! А за срама, честно казано за него няма лек, единственото лекарство сте си вие самите. Просто трябва да се превъзмогне. Научих, че няма нищо страшно да кажеш на някой, че го обичаш или че го харесваш! За любовта няма граници... казвали хората (: Та, ако въпросният човек те отхвърли, значи не е бил за теб, просто не си го открил когото трябва. А, ако ти се присмее, значи никога не е обичал и не знае колко боли да се подиграват на любовта ти, не може да оцени какво значи за теб. И ако сега си мислите, че това е единственото момче/момиче, и че никога повече няма да обичате никой друг като него/нея, че не знаете какво ще правите, ако не го/я виждате повече... е, изтрийте тия глупости от главата си и продължете напред, защото си нямате и на идея какви незабравими емоции и колко готини хора ви чакат в бъдещето! Живейте, бе, хора, сега му е момента! Стига от мен толкова, весели и слънчеви дни, незабравими и звездни нощи! ((:

10.   Аз съм 6-ти клас. Много харесвах момче, с което си хвърляхме погледи като се засечем по коридорите на училището... Виждах, че той проявява интерес към мен, но не бях напълно сигурна и както всяко друго момиче ме беше страх да не се изложа. Не знаех много неща за него и страшно много исках да разбера неща от сорта - къде живее, кои номер е в клас, какви са му оценките, рождената дата и др.. И тъй като бях отговорник на дневника, веднъж отидох в учителската стая и скришом взех дневника на неговия клас. Видях нещата, които ме инетесуваха и като че ли се влюбих още повече. Бях по-уверена и му давах доста знаци, че съм заинтересована от него, но напразно....
Бях се забавила прекалено много. Един ден, (вече хлътнала до полуда), се прибирах от училище и го виждях да се прибира с едно момиче, което беше 2 години по-голяма от него. Започнах доста често да ги виждам заедно и един ден разбрах, че са гаджета. Тогава осъзнах, че всички знаци и погледи са били пълна заблуда.
С моята история исках да кажа, че любовта идва и си отива... Ако чакаш прекалено много време (като мен) можеш да изпуснеш възможността си, но никога не трябва да забравяш, че живота продължава и че ще срещаш много нови хора!

13.   Охх, според мен му признай чувствата си няма смисъл да криеш няма как да го криеш вечно от него все някога ще разбере че го харесваш по-добре да разбере от теб че го харесваш отколкото от някой друг и после да ти обърне гръб... събери си мислите и действай >3 и аз съм на същото положение, но се боря няма да се откажа както и ти не се отказвай никога а пък ако той не те харесва след време да речем ти ще спреш той ще се влюби в теб и така но може би тогава ще е късно...
Късмет <3

14.   Стана ли

16.   Момичета, не тичайте по такива борсуци, а към такива дето ви свалят. :) Между тях има силни попадения.