Споделена история от Тинейджърски

Когато можехме да сме заедно скъсахме...
БОЖЕ.. никога не съм мисли,че ще искам съвети от някого чието име дори незнам, но съм толкова отчаяна, че бих приела съвет от всекиго. Просто незнам, и немога и да разбера какво става и с мен. Всичко започна в началото на тази учебна година която вече свърши. Ходихме с едно момче 1 месец аз сум на 12 а той на 13, та ходихме този един месец и после скъсахме. До тук добре, забравих го.

Но след 3 месеца започнахме да излизаме аз, той и неговите приятели. незнам как стана, но станах част от тяхната компания.

Излизахме заедно навсякаде, писали сме си по скайп по цели нощи, смеехме се заедно..докато не дойде един ден които никога не ще забравя!...Бяхме в парка аз, той и двама негови приятели. Той каза на приятелите си "няма ли да отидете за бира" /като в същото време им намигна/..неговите пруятели така и не се върнаха..стана 22:30 и аз казах,че ще се прибирам. Той отвърна "добре сладка, но преди това трянбва да направя нещо.." , целуна ме..и се целувахме с език близо 2/3 минути. После хвана ръката ми и каза "Сладка, айде ше те изпратя"...

Прибрах се в къщи, изкъпах се, преоблякох се, наядох се... иии бамммм треснах се на компютъра, влязох в скайп и видях, че е налиния, за миг не се поколебах да му пиша, попитах го как е а от отговори.. "Зле съм сладка..харесвам те"

Аз му казах,че и аз го харесвам и, че ще се радвам отново да сме заедно.. тъкмо да пратя целувка и видях, че той написа ... "Да нооо, нали знаеш, че сега завърших 7-ми клас, и се местя в друго, училище, което е в друг град, съъответно.. след 1 месец заминавам, и няма да се видим повече, само по скайп можем да си пиеше...но неискам такава връзка. Съжалявам и въпреки това те обичам., след тези думи написа на прфила си "ne Mi pi6ete dewa liubovta..dewa jivota,,i 6ibanotto daskalo pak si4ko precaka" от тези думи разбрах, че много го боли от това, че няма да сме заедно.. и ми стана гадно.

Но мен ме боли също, забравих го веднъх...но незна как ,любовта отново пламна, и сега немога да я угася... ;( Моля ви помощ, с него се държим. НО сме просто приятели а и двамата силно желаем, нещо много повече от едно приятелство. Моля съвети,помощ...имам чувстото, че без неговата любов..аз не съм себе си !! ;(

P.S Знам,че много тук, ще кажат,че съм малка и подобни... но аз наистина го обичам, знам,че не е единсвения и, че ще срещна много други..но не ми е хикак лесно ;(

Коментари

1.   :) Мило момиче, знам, че не ти е лесно, все пак ти си с една година по - малка от него. И аз имам връзка от 12 годишна, а моят приятел бе на 13 - и до ден днешен сме заедно и се обичаме. Това, че ще кандидатства след седми клас, не означава, че ще издържи изпитите, а и ако ги издържи, не означава, че ще го приемат. Ако толкова много се обичате и то истински, заточнете връзка, той ако държи на теб ще ти е верен, колкото и да сте малки, ти на него също ще си вярна! И така, догодина можеш да отидеш при него, ако не в неговото даскало, то в училище, което е в същия град, както стана с моят приятел и с мен :)))
Успех! Когато има ИСТИНСКА ОБИЧ, винаги Има начин:)

Студентка по медицина.

2.   Тресе те хормона. Любов няма. Един месец бяхте заедно, а после много лесно го забрави. След това пък каква любов пламна...няма що...всичко ее ясно

3.   {1} Благодаря ти много!! Прекрасна си :*:*:* !!! : ))) [ авторката ]

4.   :) Мило момиче и аз ти благодаря! Горе главата!
Успех!

Студентка по медицина

5.   И аз също сам на 12 години.. разбирам те напълно, в същото положение съм.. но тои е на 14 а аз на 12..

И незная какво да правя.. много го обичам, но след 2 седмици и той заминажа за друг град.. Ходим вече един месец, но ще се разделяме защото неможем само събота и неделя да се вийдаме.. :(

6.   Мила замини с него или намери начин тои да остане

7.   И аз сам на 12. много харесвам едно момче на 14, но тои не се интересува от мен. ако имах твоя шанс щях да се вазползвам. ако наистина го харесваш направи всичко вазможно за да сте заедно. подкрепям студентката по медицина. замини и ти след 7 клас в града кадето е тои. а до тогава се постараите да запазите вразката си дори и само по скаип.

8.   Децката любов е най-силна, казано от много велики хора :)