Споделена история от Тинейджърски

Не мога да я забравя!
Здравейте, пише ви едно 16 годишно пешлегарче, което не може да забрави бившата си, дори не мога да я нарека и бивша, защото просто не мога да погледна друго момиче. Историята ми е следната. С въпросното момиче се запознахме още в детската градина ( от един квартал сме) и много си допаднахме, макар да бяхме още пеленачета. "Любовта" ни беше много голяма, ако мога така да се изразя. Всички в квартала и в училището знаеха за нас - подхождахме си адски много. Просто бяхме един за друг, но....
Едно голямо НО.... На нея и се наложи да отиде в Австрия със семейството й ( бях 3-4 клас когато тя замина). И от тогава просто не мога да я забравя!!! И да погледна друго момиче, за разлика от нея. Следя й профила в социалните мрежи ( има снимки с други момчета и е обвързана с някакво момче, което съвсем нормално). От 2-3 години всяко лято си идва в квартала за 1-2 месеца и пак заминава. Засичаме се, но и двамата нямаме смелостта да се погледнем в очите и да си кажем едно елементарно ЗДРАВЕЙ! Аз не говоря с нея поради простата причина, че ме е забравила и има друго момче ( което е съвсем нормално), но аз....
Аз не мога да се влюбя в друга, като нея. Не мога да я забравя. Кажете ми какво да правя. Моля ви без безмислени коментари от вида : Отиди на психолог или сподели с майка си.

Това е историята ми. Благодаря за вниманието.

Коментари

1.   Гледай сега, пич. От 3-4 клас досега бая неща са се променили. В такава възраст си, че вероятно гласът ти наскоро е мутирал, никнат ти мустаци и въобще се чудиш какво да правиш с тялото си. А сладурската ти физиономия от детските години вероятно отдавна е изчезнала.
Така че отчети тези факти, когато мислиш за обновяване на старите отношения с мацката. Тя явно е станала по-готина от преди. Хубаво е и ти да обърнеш внимание на външния си вид и поведението си.

Щом ѝ имаш профила, просто ѝ пиши там. Най-лесно се завързват контакти през интернет, пък и сигурно на нея ще ѝ бъде по-лесно. Няма нищо страшно в това, просто го направи.
Изрови стари ваши снимки и ѝ ги прати още в първото съобщение, без да пишеш нищо освен усмивка :)
Ще събудиш у нея топли чувства и всичко ще потръгне от самосебе си.

2.   Такъв е живота просто

3.   Явно не сте ме разбрали както трябва. Не съм някакъв грозен льохман, но не съм и от най-красивите, тоест ако искам за максимум 1 седмица мога да си намеря друга, но там е въпроса че не мога да я забравя. Нямам смелост да и пиша и това е. Мерси

От автора