Споделена история от Тинейджърски

Каква конзола да си взема?
Здравейте, знам че историята е тъпа, но наистина не знам и моля редакторите да я одобрят. Да започнем от начало един приятел ме посъветва да си взема конзола, но аз не знам каква. Някой ме посъветваха да си взема PLAYSTATION VITA, а други NINTENDO NEW 3DSXL. Също ми предложиха и NINTENDO WII U, но тя не ми харесва, защото е много голяма, така че по клоня към първите две. Ако може някой запознат да ме посъветва. Също така към конзолата, моля да ми предложите и игри. И трите конзоли ги има в Технополис, така, че от там може и да ги видите.
П. С. Моля редакторите да публикуват историята ми.

Коментари

1.   Конзолата е остаряла технология. Вече си има смартфони, таблети и компютри с милиони игри. За какво ти е конзола тогава? Вярно, компа ти може да е бавен, но пак имаш достъп до милионите игри. Конзолата няма да има много игри. Някои са наистина много готини, но такива конзоли са много скъпи. Най-добре не харчи пари за конзола.

2.   Ако си решил да взимаш, препоръчвам New Nintendo 3DS XL, аз я взех преди 1 седмица и е супер.

3.   Playstation 3

4.   Със фифа 17

5.   Ако искаш портативна конзола с много ексклузивни заглавия взимаш нинтендо 3дс( можеш да играеш и дс игри на 3дс-а) и задължително някой покемон или legends of zelda ocarina of time 3d или majora mask 3d-страхотни игри. Но чесно казано, и което да вземеш намя да сбъркаш(като изключвам wii u-то, защото то е по скоро от типа на xbox one и playstation 4 конзола, а не портативна).

6.   Конзолата Wii е супер, леля ми има също такава пък и много тренира.

7.   Зависи дали искаш преносима или домашна. Аз лично си падам по ретро конзолите - Playstation, Playstation 2, Nintendo Game cube, Dreamcast и мн. други. Не взимай Wii U, няма смисъл, Wii е по-добре. Търси и втора ръка в olx-a, има запазени, даже и нови се продават. Аз си взех NDS с R4 карта (т.е. мога да играя игри, които съм си изтеглила от интернет). Аз честно казано не съм фен на Playstation, нямат игри, които да ми харесат. Зависи и какви жанрове харесваш. Според мен 3DSXL или 2DS (графиката е същата като на 3DS, само дето е по-евтино, но не може да прави 3D ефекти).

8.   Ох брат... Сглоби си компютър, конзолите са ограничени до 30 fps..

9.   Не си струва! Вземи си PC

10.   PS4 е истината! Най-добрата конзола, правена някога. Ако решиш да си вземеш, няма да съжеляваш! По-добре спести пари за нея.

11.   Може би не съм пояснил, но искам портативна конзола. Иначе компютър си имам, но често пътувам и не мога да го нося навсякъде с мен.
Автора

12.   Като притежател на Xbox 360 мога да ти кажа да не си вземаш тази пумия или Wii. Всичко останало е ОК. :)

Знам, че ти като цяло искаш протативна конзола, но за мен истината е Playstation 3 или 4. Успех с избора! ^^

13.   Ми тогава си намери приятелка с която да пътуваш? :)