Споделена история от Тинейджърски

Някой, който разбира от телефони?
Не мога да реша какъв телефон да си взема
Моля ви за помощ, особено тази част от аудиторията, която разбира от такива неща
Значи искам добра камера(над 5 мегапиксела предна), поне 5 инча, поне 16 гб памет, да е с най-новия андроид и да не е много скъп разбира се, от рода на до 500лв да са от марките Samsung, LG, Sony, HTC. Бях се спряла на LG Zero, но се притеснявам дали ще остана доволна... може ли помощ от някой, който го има? Доволни ли сте от него?
ps16

Коментари

1.   Samsung Galaxy J5, аз съм много доволна, около 400 лева е.

2.   Сони М5 е точно в твоите изисквания.

3.   Набележи си няколко модела и после прочети какво пишат за всеки от тях в коментарите на gsmarena. com - по-добра ориентация от това няма как да получиш.

4.   Телефоните на LG не са лош избор, но зависи какви параметри ти трябват на теб. Ако ти трябва камерата, вземи с повече мега пиксели. Който ще ти свърши повече работа.

5.   Колега пробвай Google pixel. Малко цената не е много ниска ама заслужава

6.   Аз имам Леново А536 за 200 лева е, камерата му е 5 мега пиксела а дисплея му е 5 инча, обаче има има само 8 гб памет и от някои сайтове хваща вируси.

7.   samsung galaxy s5 ги има тези неща.Дори и характеристиките му са по-добри.

8.   Аз лично не съм чувала добри отзвиви за други телефони на LG, освен флагманите. Не знам, защо си се спряла на zero, не ми се вижда модел, който се отличава с нещо... камерата... добре отговаря на изискванията ти, но 1, 5 RAM ще ти е малко, ако искаш да изграеш на някакви по-интересни и големи игрички. Обмисляла ли си варианта Huawei P8 Lite? На мен ми се струва, че е по-добър телефон, макар и предната камера да е само 5 мега пиксела? ASUS ZenFone 2 е телефон с хубава камера и много опции за нея 5. 5 инча, 4гб РАМ, 32 гб вътрешна памет- също заслужава да го обмислиш като вариант.

9.   Ами аз имам lenovo a1000, но паметта му е 8 гб. Н е знам да ли ще си доволна и от камерата-не е много ясна, но аз лично си го харесвам

10.   Samsung galaxy s5

11.   Аз също имам Lenovo A1000 освен, че камерата няма автофокус, при заснемане на видеоклип звукът прекъсва, ако не се говори близо до телефона той се изключва, камерата за селфи също не е добра.

12.   Много ясно, че Google pixel си заслужава и аз почнах да точа лиги по него, но цената е доста висока и е над бюджета! Момичето е на 16 и вероятно родителите и определят бюджета... не е като да може да събере двойно повече пари от това което е определила като пспести от няколко заплати. Samsung Galaxy S5 Mini е добър телефон и се вписва в бюджета ти. Аз съм го ползвала и много го харесвах-ако не го бях загубила още щях да си ползвам. Освен това е много красив телефон и има там някакви прахови и водни защити, които пак са по-добре от нищо.

13.   Мисля, че за теб да речем Samsung Galaxy s5 ще е идеален. Към 500лв трябва да е в момента, но е много добър апарат:)

14.   Аз съм с Samsung Galaxy J5. Имам го от май месец и като цяло съм доволна. Аз лично платих 408лв има предна камера 5мегапиксела и задна мисля, че 13, но виж в характеристиките.

15.   Здравей! Това лято си купих samsung J7 и съм много доволна. сега за Кореда смятаме да купим на мама samsung a3 2016.

16.   От номер 9: Забравих да кажа, че струва 140 лв.

17.   lg nexus 5x 32gb/16gb... ще имаш най-новия андроид 2г. пред всички други марки