Споделена история от Тинейджърски

Не ми излиза от главата
Окей. Работата е там, че сме заедно вече 1 месец и не се чувствам щастлива от това. Имам чувството, че дори с всеки ден ставам по-нещастна. Но как е възможно това, след като той е всичко, което искам. Не мога да разбера къде е проблема. Търся го в себе си, обаче абсолютно винаги причината е той. Той е странен. Обърква ме постоянно. Дори и сега пиша малко несвързано, за което моля да ми простите. Щеше да е добре ако не мислех толкова много. Не мога да си го избия от главата. Имам чувството, че си е построил къщичка там и не иска да излиза. Измъчва ме. Нещо ме пристяга винаги щом се сетя за него. Ужасно чувство. Чувство на тревожност, несигурност, някакъв вид болка. А след като аз нон-стоп само и единствено за него мисля, се досещате какво ми е. Изпадам в депресии и той ги усеща и си въобразява, че не искам да съм с него, че нещо се е променило или че изобщо не го понасям, което е пълната противоположност на истината.

Въпреки това аз имам съмнението, че е възможно да се държа по-отдръпнато, но то е защото ме е страх. Не искам да се привържа прекалено много. Не мога да си го позволя. Не мога да си го позволя с него. Той сменя настроенията си постоянно. Искам да разбера кой е, но не знам как или той не ми позволява. Просто всичко е толкова объркано. И цялата работа идва от там, че ние рядко си говорим, а това определено не е хубаво. Искам да му кажа толкова много неща. Нямам смелост. Страх ме е, че го мисля за някой, който той не е. Но повече ме е страх, че е точно този, за когото го мисля.

Коментари

1.   А говорила ли си с него за това което изпитваш докато си мислиш за него?

2.   Здравей. Бих могла да ти кажа, че имах абсолютно същия проблем с едно момче, с което уж бяхме заедно от половин година. В крайна сметка той така и не разбра какви сме били докато аз съм се заблуждавала твърде много и се привързвах все повече и повече. Заобичах го какъвто е.
Той не ми позволяваше да му покажа какво чувствам. Мразеше дори да го докосвам. Каза ми, че ми се дразни на всичко, а аз дори не осъзнавах с какво. Отблъскваше ме постоянно, но едновременно с това ми даваше много напразни надежди. Имам предвид, че аз също не можех да го опозная. Той постоянно се менеше.
Ако не се чувстваш сигурна, по - добре го остави. Такъв човек явно не е за теб. Аз също не говорех често с него. Даже почти изобщо. И резултатът не беше хубав. Той ми каза, че иска да прекратим всякакви взаимоотношения и аз повече не го потърсих. Но само след два дни той веднага ми писа. И до днес не ме оставя. Иска от мен да му обръщам внимание, а когато го направя, удря под кръста. Пред мен дори флиртуваше с момичета, а аз си тръгвах. А когато се разсърдя за това негово държание, той започваше да прави скандали и ме изкарваше виновна за това, колко много съм се дразнила на глупости и как не издържал на това. Но защо иска да вижда как страдам, ако ме е "обичал", се питах и винаги извода беше - той само ме използва.
От личен опит ти казвам, че ако той има желание, ще се занимава с теб и ще ти даде да го опознаваш. Но както в моят случай, той явно търси развлечение докато ти преливаш от чувства.
Замисли се и не се наранявай. Накрая теб ще те боли. :/