Споделена история от Тинейджърски

Объркана съм - помощ!
Ще съм много благодарна, ако историята ми бъде публикувана!!

Ще започна от начало. Бях новата ученичка в класа и още на първия учебен ден, съзрях това прекрасно момче. Бях доста срамежлива и не харесвах особено много тялото си, не исках да го гледам, но не се сдържах! Започнахме да комуникираме, опознах го и наистина се влюбих! И така до втория срок. И се оказа, че се е преструвал, че ме харесва, за да мога по-лесно да си намеря приятели и т. н. Тръгна с друго момиче от класа, но скъсаха много бързо. Наистина ми помогна, намерих си приятели, опознах класа, затова и не му се разсърдих и все пак продължавах да го харесвам... следващата година реших да се хвана с друго момче от класа, което ме харесваше, но излизах с него, за да го забравя, така и не ми се получи. След това разбрах, че той започнал да ме харесва при което бях в шок. Тръгнахме, всички знаеха за нас.. опознахме се все повече и повече, харесвахме се страааааашно много!! Постоянно излизахме, целували сме се.. сещам се, че постоянно се закачахме в час, всеки ден си писахме, бяхме много близки. Излизали сме заедно със семействата ни и наистина ни беше супер яко двамата. Към края на годината излязохме на кино с един приятел и тогава той ми хвана ръката, а аз се чувствах невероятно! През часовете също се е случвало да си хващаме ръцете, постоянно се гледахме... и бяхме заедно почти година. Една вечер лятото ми каза, че трябва да замине за 10 дни със сестра си, защото тя имаше състезание, а аз поисках да го видя вечерта, преди да замине, защото щеше да ми бъде мъчно за него. Когато бяхме у тях се закачахме и помня този момент.. Той беше седнал на леглото си, а главата ми беше на бедрата му.. дори не мога да ви опиша колко много любов изпитвах към него!!!! И така той замина, НО понеже на това състезание бяха супер много момичета и той започна да ми разказва за едно от тях. Как постоянно излизали, как я чакал да се преоблече, как ходили на ресторант заедно, а аз се изнервях супер много, ревнувах и той се ядосваше от този факт. Постоянно ми пращаше нейни снимки, а аз постоянно се изнервях и ми каза, че ако съм продължавала така, щял да ме зареже. Аз се натъжих адски много, защото държах не него и го обичах!! Но от моя много близка приятелка, която е говорила с него разбрах, че щял да ме зареже заради това момче, но все още изчаквал. Буквално се разплаках, а тогава бяхме навън и покрай нас минаваха хора.. НЕ СЪМ СЕ ЧУВСТВАЛА ПО-УЖАСНО НЯКОГА ПРЕЗ ЖИВОТА СИ!!!! Изпреварих го, скъсах с него.. след време отново започнахме да си комуникираме, поисках да бъдем приятели, но това не продължа много дълго време, защото каза, че въобще не му пукало дали сме приятели или не. Така онова момиче уж го харесвало, аз се запознах с едно момче.. началото на август наш общ приятел имаше рожден ден и беше поканил и двамата, но какво да правя - отидох. Бяхме на басейн и стояхме до вечерта там. Когато се излегнах на водата видях падаща звезда и си пожелах той отново да се влюби в мен.. И когато си писахме се оказа, че той също я е видял и си е пожелал същото нещо!! На самия рожден ден ме предизвикаха да целуна рожденика и се оказа, че той ме е харесвал.. И така трябваше да избирам между него и другото момче. Отказах на рожденика, защото не изпитвах нищо към него, а другото момче ( това с което бяхме година заедно, дано не съм ви объркала) започна да ми се извинява, но с едно съжалявам не се оправят неща.. отказах му, защото щом веднъж ме заряза заради друга, то можеше и пак да го направи, нали? Та така почна училище отново, отново се виждах с него.. Забелязвам повече от 6 пъти, че когато ме гледа си прехапва устната и винаги се чудя какво ли значи това? В час ме гледа, закача ме, като ми взема нещо ( слушалки обикновено ), но на няколко пъти той и малката му групичка от идиоти са ме обиждали и са ми вземали нещата. Още по-странното е, че без тях той е напълно различен - по-мил и т. н. Но преди дни май разбрах, че си е намерил гадже ( не съм много сигурна ) и ми стана кофти.. а той продължава да ме гледа в час, мисля, че все още изпитва нещо към мен, но не си говорим много.. Какво мислите???

Коментари

1.   Е по-заплетена история не бях чел.Ама аз го харесвах, но харесвах онзи и ходех с трети, той ме харесваше, а пък другия също, ама и двамата харесваха друга и т.н и т.н . От малкото което разбрах ми идва едно нещо в главата-дай си почивка, по-добре ще ти е, не се насилвай за такива глупости. М 17

2.   Какво мислим - малки разгонени същества :D първо с едно момиче после с друго после трето, пък тя пък с други момчета... Да знаеш само че през август падат много падащи звезди, понякога към 100 на час, може да не сте видели една и съща.

3.   Два пъти вече те е оставял заради друго момиче. Това те и чака занапред с него. Остави го да си живее както иска и не се занимавай повече с него. Намери си друга компания.

4.   Крещяща нужда има от нов раздел в сайта, скъпи администратори, може да го наречете "Любовни драми в детската градина", например. Нямаше да пиша, ама то толкова наивно, толкова сладко- не се сдържах! Хеле пък като стигнах до прехапаната устна... Любов! ...

5.   Мисля, че е време да отидеш да си пишеш домашните.

6.   "Когато се излегнах на водата видях падаща звезда и си пожелах той отново да се влюби в мен.. И когато си писахме се оказа, че той също я е видял и си е пожелал същото нещо!! "
Моля те спри индийските сериали.... вредят ти!!!

7.   Каква любов е това вашето. Сърдите се като малки деца от жалките си опити да събудите ревност у другия. И какво значи "предизвикаха ме", ами ако утре те предизвикат на някой купон да вземеш добавки... сега ви е времето да си гледате уроците, да ходите на кино, да се забавлявате по детски... оставете любовта за после, когато озреете, обикновената възбуда в пубертета не е никаква любов.

8.   Ох мила разбирам те и аз преминавам през същото. Просто трябва да стискаме зъби и това е.