Споделена история от Тинейджърски

Писна ми вече от него...
Здравейте на всички! Искам да разкажа много бързо цялата история. Та случва се следното:
Има едно момче от по-горния курс и много го харесвам. Проблемът е, че го харесвам от началото на учебната година. Не го познавам лично, не сме си говорели или писали или нещо подобно. Вече някак започва да ми дотяга..
Засича ме се по коридорите, когато имам възможност го зяпам, като играят навън го гледам през прозореца и дам.. Вече ми писва от всичко това, но просто не мога да спра да мисля за него. И сега ''най-хубавото'' е, че след 3 дена заминаваме на зелено училище и той ще бъде там (а от нашия клас много хора си говорят с него) и аз вече съм под стрес (така да се каже). Не знам дали ме харесва, обаче ако сте били в подобна ситуация или имате съвет моля споделете :)
Приятен ден и благодаря за отделеното време!

Коментари

1.   "Не знаеш дали те харесва... "
Момиче, за бога той дори не те познава... сама го казваш това... опомни се!!!

2.   Как можеш да харесваш човек който не познаваш??? И дори не сте си казали и една дума... според мен стига с тия децки игри звучиш като 10 годишна и или се запознай с него или просто спри да се тревожиш за нищо защото ти си го харесала само на външен вид а това не е най важното нещо! И как да те харесва като дори не те забелязва... Сори че ти го казвам така но нищо няма да стане поне докато не пробваш да се сближиш с него. И не от сорта да си казвате едно "Здр" на ден и ти да си мислиш че имаш шанс ами ако идва да те заговаря сам или да сте в една компания тогава имаш шанс... късмет

3.   Миличка, и аз съм била на твое място с тази разлика че го познавах. Едно ще ти кажа след години ще има да се смееш и да се чудиш какво си му харесвала! ж. 23

4.   Позната история от тийн годините на всеки.
Зеленото е възможността ти. Ако има някой, който да те представи ще е чудесно. Ако не просто се навъртай около него и се включи в разговор, в който той участва. Естествено не казвам да се бъркаш в някакъв личен разговор.
Дръж се, колкото можеш по естествено и му се усмихвай при всеки удобен случай. Недей да му показваш, че го харесваш отначало. По нататък, ако виждаш че ти обръща внимание и твоята компания му е приятна започни да действаш. Ако ли пък нещата не се получат недей да се напраягаш още много момчета ще срещнеш.
Успех и приятно изкарване.

5.   Напълно те разбирам и аз съм в същото положение и мога да ти кажа че нетрябва да бъдеш срамежлива като мен и го заговори. Ако не ти се получи той губи