Споделена история от Тинейджърски

Преуморена,болна или влюбена?? :D
Здравейте, момиче на 16 :) От скоро започнах работа, която не е особено лека... по цял ден съм на крак и тичам напред-назад. Проблема е, че след около 2 седмици на работа започнах да се чувствам зле. Все съм уморена, едва стоя права, вечно ми се спи. Отделно от това там срещнах едно момче... Вече изобщо не мога да уча, като седна да уча и започвам да си мисля за него. Не знам дали го харесвам, приятелките ми ми го повтарят и може би е заради това, а не защото реално го харесвам. Сега са изходните тестове и класните и се провалих на повечето, защото работя, а през останалото време съм труп и спя, а когато имам малко свободно време и седна да уча се сещам за онова момче и не успявам да науча нищо. Друго, което ме притеснява е, че спрях да ям. Аз по принцип съм си слаба, а сега ще остана кожа и кости, защото на сила хапвам 2 залъка колкото да не умра от глад. Нищо не ми се яде, НИЩО! А червата ми не спират да къркорят! Дори и кафето сутрин вече не си пия с кеф. А преди си хапвах доста стабилно и си имах добър апетит. Не знам какво се случва с мен, страх ме е да не се разболявам от нещо.

Коментари

1.   Ако може спри да работиш докато ти минат изпитите и училището, а работи само през лятото.

2.   А какво работиш?

3.   Може и Пролетна умора да е.

4.   Аз съм момиче на 17 и напълно те разбирам. И аз съм си доста слаба и с апетит като теб. Спира да ми се яде, когато си харесам наистина много някое момче. Ти сама каза, че постоянно си мислиш за него. Поне при мен след няколко дни започвал лека-полека да хапвам мъничко. Говори или се опитай да направиш нещо, за да ти се изяснят нещата с него, тогава ще си спокойна и ще си хапваш както преди. Пожелавам ти късмет и кураж.