Споделена история от Тинейджърски

Висока ли ще стана?
Здравейте!
Аз съм момиче почти на 13 и се чудя дали ще стана висока. Моята майка е висока 1. 57/8, баща ми-1. 80. В момента съм 1. 61 и от 4-5 месеца не съм порастнала дори и съм сантиметър. Лятото на 2016 порастнах най-много(15 сантиметра-бях 1. 46 в 5 клас, но не личеше много, защото от моя клас има много ниски деца).
Родът ми е с нормален ръст-около 1. 64см (жените). Плюс това си направих сметка, че аз попринцип приличам много повече на рода на мама.. Така че има ли възможност да порастна още малко(аз попринцип искам да си остана така, но не е концерт по желание)?

Коментари

1.   Родителите ти не са високи - майка ти е ниска, а баща ти със среден ръст. Може би ще пораснеш още няколко сантиметра и толкова.

2.   Започни да спортуваш и ще пораснеш

3.   Максимум до 1, 67 ще станеш

4.   Здравей! Не се комплексирай, повечето момчета харесват ниски момичета. Няма нищо лошо в това. Приеми се такава каквато си.

5.   Аз от 2015 не съм помръднала грам! Тогава бях 1. 55 и сега съм толкова!
М. 16г.

6.   Може да не си от високите , но не си от дребните . Имам позната , която е на 13 години и е 1 , 40 .