Споделена история от Тинейджърски

Странен флирт в училище?
Здравейте, на 17 съм и днес ми се случи нещо много странно и бих искал да го споделя с вас. Момче съм. До сега не съм имал приятелка или каквито и да е интимни отношения от противоположния пол.

Днес когато свършихме училище, на излизане с моят приятел ми се случи нещо странно.

На излизане от училище, както си вървях до моят приятел(той си гледаше нещо в телефона) едно момиче застана пред мен. На пръв поглед се изненадах и предполагах, че само ще иска да ме попита нещо... Тя просто застана пред мен и ми каза "Здрасти! , стоейки усмихната. Аз не знаех какво се очаква да кажа и я поздравих също. Тя ми каза името си и попита за моето. Но след това тя просто мина в дясно от мен и се върна (предполагам) при нейната компания, защото тя имаше явно няколко приятелки с нея. До тук всичко си е наред, просто ми е много странно, защото до сега не ме е заговаряло някакво момиче или нещо от сорта и се чудя как се очакваше аз да реагирам и какво трябва да направя утре в училище... Мислите ли, че трябва да я потърся? Аз не знам нищо освен името й... Или дали това просто не е била поредната шега/облог между тях?
Благодаря предварително за съветите.

Коментари

1.   Според мен трябва да изчакаш - ако има и друго ''здрасти'' значи не е облог! Разчитай на интоницията си!

2.   Покани я на среща.

3.   значи така да ти се натресе и да се фърли пред тебе само за едно здрасти означава:
1. Хванала се е може би верно на бас със приятелките си, но изглежда много тъп баса (и аз бих го направил :D ) тъй че да го отхвърлим това.
2. Решила е да ти спечели вниманието, понеже си търси приятел, но понеже едно свестно и нормално момиче незнам, може би няма така да се натресе пред някой за да си спечели внимание, излиза това че тя е неква никва, но си те е харесала и иска МНОГО да се запознае с теб и го е направила доста директно, понеже е видяла че май няма друг начин, това е единствения и тя се е възползвала когато е била близо до теб и се е фърлила и се е запознала вече с теб и ето какъв е резултата-питаш дали да продължиш опознаването си с нея. Аз казвам да! Но знай че е твърде вероятно да е неква никва, и да си търси секс, тъй че продължавай, тя ти се предлага, в смисъл погледни само как е подходила- как е решила да се запознае с теб - доста глупаво, но нали все пак иска секс (може би) тъй че за единия секс нема значение как ше се запознаете, важното е да се познавате!
Тъй че опознай я, все пак проявява интерес към теб :)
Нищо не губиш. :)

4.   Пич не чакай, скачай

5.   Хм. Номер 3 какви глупости дрънка само...
Какво значи неква-никва?! Какво от това, че момичето се е запознало по такъв директен начин? Това означава само, че е смела и не се притеснява да направи крачка към онова, което иска, а защо не и да посегне да си го вземе?
Вероятно тя харесва момчето, но е възможен и варианта с облога, да... Но според мен тя го харесва.
А пък №3, в твоя ред на мисли, значи ли, че когато ти отидеш да се запознаеш с някое момиче, си некъв-никъв?

6.   давай няма теб да чакат

7.   От автора:
Благодаря за мненията... Но историята си има продължение. На следващия ден като отидох на училище разбрах какво и е пълното име и в кой клас и стая е... Всичко беше прекрасно, до момента, в който аз не реших да я изчакам след училищния хор (защото тя пее там, разбрах го от 1 приятел, който е в хора също) и тя не беше там. Явно съответния час беше отпаднал... Така и не я намерих по-късно.
Днес (петък) те явно имаха физическо и на излизане в голямото междучасие я видях отново... Тя играеше волейбол пък и аз не мисля, че тя ме забеляза и отново не успях да и кажа нищо... Някакви идеи? :(

8.   Действай, не чакай да те забележи, ходи при нея и я заговори! Покани я на среща и всичко ще си дойде на мястото!

9.   Издебния :) и скочи пред нея по същия начин който тя го е направила и и кажи Здрасти след което я покани на кафе ;)

10.   не искам да те обезкоражавам, но по добре ако вече не си го направил не прави нищо защото вероятноста да е бас е голяма. Но ако си сигорен Дейсвай! ! !

11.   С мен се случи същото веднъж останахме си само с това здрасти.

12.   Ако има нещо наистина, ще си дойде пак. Забрави я.