Споделена история от Тинейджърски

Нямам приятел ?
Здравейте! Момиче на 18 съм и просто имам огромна нужда да ви се оплача. Живота ми е перфектен (летния) тоест лятото ми е супер и ежедневието и компанията и всичко, нооо... Имам психическа и физическа нужда от приятел. Имах един сериозен преди една година беше ми супер с него. Разделихме се. От тогава не съм имала дори симпатии към друго момче, не ме разбирайте по-грешно, не страдам за бившия си просто имам желание да си имам някого до себе си, на който му пука за мен по различен начин. Да се грижи за мен (не че сама не мога) но знаете какво е чувството, различно. Просто искам някого да си го тормозя, да си го гушкам, целувам. И не изключвам факта, че и ми се прави любов с някого. Не просто секс, любов. Да се обичаме. Да ме обича. Да идва в нас, когато нашите ги няма, да си готвим, да гледаме филми, да си взимаме душ заедно, да се разхождаме из парковете и да се мотаем двамата, да пътуваме, да се лигавим, да ме вижда по моя си сутрешен дебилен начин, да си е мои и аз да съм негова.
Да ми е завършека на хубавото лято и началото на нещо ново. Нещо, което чакам дълго време.
Запознавам се с разни момчета, пишат ми, занимавам се. Няма я тръпката. Наскоро на някакво парти просто се напиках и не ми пукаше. Целувах се с един, но какво е едната целувка ако ги няма чувствата? Просто не намирам момчето, което ще е моето момче. Не знам дори не очаквам съвети. Дори не знам какво очаквам да ми напишете.. Просто изливам всички тайнички събрани копнежи в мен..

Коментари

1.   Може би съветът ми ще прозвучи ужасно банален и изтъркан, но изчакай правилния човек. Не човек, с когото можеш да живееш, а човек, без когото не можеш да живееш. Не бързай толкова, не си престаряла :). Нещата ще се наредят тогава, когато най - малко очакваш. Да си търсиш гадже, когато просто искаш да имаш гадже, не завършва добре. Вечните връзки никога не са палнирани предварително.

2.   Просто се отпусни, забавлявай се. Не го мисли толкова, не изпадай в депресии, нещата се случват, когато най малко очакваш и ги търсиш. На тези години създавай приятелства, общувай с различни хора, както момчета, така и мъмичета и да не ти пука!

4.   Момиче ти си се отчаяла от живота. Това зависи изцяло от тебе да отвориш отново сърцето си. Млада си още, едвам на 18. Има още да срещаш, да обикваш, да се разочароваш... Това да идва във вас само, когато вашите ги няма възпира доста момчета. Лично мене много ме е дразнело и отблъсквало преди.

5.   Вземи да оставиш някакви координати за връзка :D На мен лично написаното ми звучи добре..

6.   А какво ще кажеш просто за платоничната любов.. не е ли достатъчна..
какво цениш в момчето всъщност.. ми е интересно..
Тоест.. ние хората не сме играчки.. не сме чучела за плътско удоволствие.. но не виня никого ако използва някого по тази причина де.. както и да е.. аз намирам ценностите при връзката в взаимните споделени интереси.. късните нощи прекарани под открито небе в бесетдстване за битието.. ако ме разбираш.. в любовта под душа не намирам нищо с което двама души да се допълват.. можеш да се изкъпеш и със кучето си и да го прегръщаш и целуваш.. но с разумен човек.. човек с повече чувства.. мисля че по благоразумно е да се възползавш от неговия интелект - не просто като уред а като мисле човек.. не знам дали ме разбираш.. но в това е любовта.. не в материалното.. не външното а вътрешното..