Споделена история от Тинейджърски

Може ли да забременея от това?
здравейте :] !!
Реших да напиша историята въпреки, че рискувам да не я публикуват защото има вече подобна...
Та до историята: Днес бях навън с моя приятел. Ходихме на нашето място и правихме нашите работи, които НЕ включват СЕКС (тук трябва да вмъкна, че съм девствена.) Той искаше да ме пипне по п****та с к**а си а и аз не се дърпах и такааа барна ме и.. а забравих да кажа, че съм в цикъл. Та той беше бая възбуден и да кажа право имаше малко сперма по главичката...

И въпроса ми е може ли да забременея от това. Аз лично смятам, че няма как да стане но все пак се притеснявам. Моля ви пишете по темата и ако може без лични напатки ще стане супер. Мерси : )))

От стф

Коментари

1.   Не, няма как да стане

2.   Да бе, нямало как да стане! Може и още как! Пий Ескапеле и от сега нататък - такива процедури само с Презерватив!

3.   Може

4.   Абе тинейджърчета !!! За половите ви органи има и други думи освен п***а и к*р !!! Може, да ! И един да е попаднал където не трябва ако е достатъчно силен и бърз ще стане беля !

5.   Да, може да се забременее и се раждат ей такива тъпи деца като тебе...

6.   Има такива регистрирани случки... девствени момичета раждат, точно заради това.

7.   Може!!! Ваз само ви вълнува да не забременеете(не че това не е важно), но все пак може да се абортира, макар че не е препоръчително, ами ако хванеш венерическа болест, например СПИН - това няма как да се излекува.

8.   От авторката: Той е чист изследва се пък и никога не е правил секс с презерватив. Както и да е... ... Исках да кажа ако случайно е така както казвате и има вероятност да съм бременна аз ще мога ли да разбера по някъкав начин (без тестове) всмисъл корем да ме боли или глава, да ми се гади или вие свят? ? ? Моля ви за бърз и коректен отговор :]

10.   Какво ще рече: "никога не е правил секс с презерватив"? И да не е правил, време е да почне!!! Ние не твърдим със сигурност, че си бременна, но е възможно. За да си спестиш подобни терзания следващия път ползвай презерватив. Нито теб, нито него ще го заболи. Не мога да разбера какво толкова ви пречи да ги слагате тия гуми??? И, не, без тестове няма да стане. Защото глава, корем и т. н. могат да те болят по 100 други причини. Изчакай да минат две седмици, прави тест и си опичай акъла, че това са сериозни неща. Да не ревеш за аборт после...

11.   от 7 комен 1 може да те лъже, че се е изследвал. 2 и да не та лъже, СПИНа не се хваща само по полов път, има куп др начини, но е ясно, че ти въобще не си се интересувала.
Знаеш ли как може да разбереш, че си бременна без тестове?
Ако след 9 месеца корема ти е голям, започваш да получаваш контракции, изтичат ти водите и наклая се подава някво бебе да знаеш, че си била бременна и даже си получила бонус- бебе (станала си майка). Това беше малко в кръга на майта, просто не можах да се сдържа, но нещата тук са доста по-сериозни. К`во толкова сега все пак 1 тест за бременост е 5 лв или кръвните изследвания за най-сигурна те би трябвало да са безплатни. И вземи по-добре се поинтересувай за половия живот и последствията от него ;)

12.   от авторката: правих си 1 тест но са минали по малко от 14 затова ще направя др по късно но той беше отрицателен. И за ваше сведение се поинтересувах и една приятелка каза че е абсолютно невъзможно защото първо аз съм девствена и 2ро само ме е пипнал, а ако няма проникване няма как да се случи. Затова вече съм почти на 100% сигурна, че се тревожа напразно а и болките в корема и световъртежа са били на нервна почва и притеснения явно а главоболието от настинката ми може би, защото вече ги няма.

13.   Човек с диплома за здравно образование и т. н. е казвал, че може и не само той!

14.   Може