Споделена история от Тинейджърски

Не мога да си намеря точната среда
Здравейте! Аз съм момиче на 15 години, отворена към света, не ме е срах да изразявам мнението си, с характер. Ученилюбива съм. Смея да твърдя, че съм готина, пичка, която обича да учи, не си пада по цигарите, бягането от часове и т. н. Но проблемат ми е, че хората около мен само това ги вълнува... Обиколила съм много компаний, била съм сред супер много хора... и накрая почти винаги аз излизам прецаканата от тях. Когато съм приятел с някой, съм с него до край! Та... както и да е... дилемата ми е там, че НЕ мога да си намеря точните хора. Тях просто ги няма. Бях с много хора от различни компании на моите години, бях с хора от 12 клас, както и със такива вече завършили образование. В момента имам 3 приятелки, които знам, че са ми верни, но хората не ги приемат добре. Майка ми също. И за мен това не е ОК. В началото ме беше някакси срам да излизам с тях, защото имах други мацки на моята възраст (чрез които се запознахме), но станаха мн неща и се отчуждихме с тях. След това продължих да излизам и да се сближавам с другите. Многократно ми показват какви приятели са, но просто не ми е окей факта, ме почти всеки ги знае с нещо лошо. Не знам какво да правя. Имам многоо познати, но някси не върви да звънна на някой и да кажа "абе от кога не сме се виждали, ай навън". Имам на кой да споделям. Имам мннн добри приятели, но с тях не излизам често, въпреки, че си споделяме всичко. Искам хора, с които да съм всяка вечер. Натъкнах се на много такива, които се ме прецакваха... но понякога се замислям дали проблема не е в мен?? Се пак не беше 1, нито 2... но не мога да си го обясня. Хората, на които споделям също казаха, че не виждат в мен проблем... Кажете ми какво да правя.... дайте ми съвет и си изразете мнението...

Коментари

1.   "Пичка"... ти спешно трябва да си смениш средата. Не знам, колко точно си ученолюбива, но пишеш неграмотно. Вместо да си търсиш компания, залягай над уроците по БЕЛ. А, ако ти е толкова важно да си намериш компания, отиди в някоя библиотека и търси приятели там, ще са ти от полза! Гарантирам!

2.   Заболя ме главата от многото видове компании на пичката. нищо чудно, че и ти не знаеш на кой свят си.

3.   Прочетох "пичка" и текста след това не ме вълнува особено. Някой който твърди, че е ученолюбив, не си пада по цигари и прочие за нищо на света НЯМА да се нарече пичка. Нещо ти е сбъркано, като цяло.

4.   Ти "пичка " знаеш ли какво означава? Не е като "пич". Не употребявай повече това и не наричай никоя жена така, че само се излагаш. Явно не знаеш, че "пичка " означава не вулгарно казано женски полов орган. На 15 е нормално това, което изживяваш относно компаниите и вината не е у никой. Има хора, които си допадат и такива които не