Споделена история от Тинейджърски

Защо ли е взел парите от якето ми?
Такаа.. значи аз съм момиче на 14 год.
Влюбих се в едно момче на 15 год.
Всяка мисъл беше свързана с него. Ужасно много го обичах. Познаваме се от доста време. В началото бяхме само приятели, забавлявахме се, прекарвахме доста време заедно, по купони, спортувахме заедно, или просто се събирахме и си разказвахме истории до късно. Всички нормални неща за едно истинско приятелство. Но усещах как започвам да се влюбвам. Но усещах че се влюбвам! Моята най-добра приятелка все ми повтаряше "ех до сега не съм те виждала толкова хлътнала по някой. " И накрая нашите приятели започнаха да ни базикат, от рода на: " защо не се вземете " "Много влюбено се гледате".. ит. н.

И един ден той ме изпрати до нас. Пред входа ми каза " Е една прегръдка няма ли поне " след това ми каза " А една целувка не заслужавам ли? " и така.. Вече ужасно много го обичах, малко го ревнувах. Преди това по доста начини ми показваше че не съм му безразлична. След известно време ми предложи. Бях сигурна че искам точно това.

Но накратко - беше ми взел парите от якето. Бях съкрошена. Мислех си много варианти: че може някой да го е накарал, или пък че е имал огромна нужда от пари. Но така и не мога да го проумея. А той е от богато семейство. Аз също смея да твърдя че имаме доста пари. Всичко което поискам мога да го имам.

От тогава си казах че това е края. Попитах го веднъж защо го е направил, но той непрекъснато отричаше.
аз си казах че това е края. Понякога се чудя, ако не ме е обичал, а е целял само парите защо трябваше да се прави на влюбен. Можеше просто да си ги вземе. А пропуснях да кажа, че до сега той не даваше никой да купи нещо. Винаги питаше " Кой какво иска " и отиваше да купи той. Объркана съм.. и в същото време не спирам да мисля за него. Пак изпитвам нещо към него. Незнам защо. Моля ви който е прочел историята да помогне.
искам да ви попитам:

1. Възможно ли е да ме е обичал и как да разбера
2. Има ли любов или всеки гледа парите, а като свършат те, свършва и любовта
3. Как да го забравя

Благодаря още веднъж на всички, които са прочели историята ми. Нека всеки да даде мнението си.

Коментари

1.   1. Каква любов, тук може само да се говори за едно децко харесване. И да възможно е да те е харесвал. 2. Има любов, но е много трудно да намериш истинската, изчакай да пораснеш още малко и ще разберш, сега не бързай. 3. С времето! Сега да те питам, от къде знаеш, че точно той е взел парите, може да го обвиняваш напразно, трябвало е да проучиш въпроса повече, да помислиш, може би си изгубила добър приятел. А ако е откраднал парите наистина, значи тръгва по много лош път и няма за какво да съжаляваш. Mary Jane

2.   Мерси.. помогна ми до някъде наистина..

3.   "децко" .....

4.   №3 не съм съгласен..
Колкото до темата.. хмм.. значи мисля че е имал някаква тръпка към теб. Но явно просто не е подходящия човек.
Хората са казали: Ако обичаш нещо, пусни го на свобода.
Ако те обича той ще се върне, ако ли не - значи така е трябвало да стане..

Хайде успех!
Т. 16 г.

5.   Напълно съм съгласна с номер 4. Моето мнение е : Каквото е било писано, ще се случи. . . :) Успех

6.   Щом търси пари не те заслужава аз сам 1 година по голяма и немисля че имам повече опит но моето мнение е това

7.   А от къде знаеш, че не са паднали преди това от якето ти??