Споделена история от Тинейджърски

Прекалено стоене вкъщи?
Здравейте, от заглавието се разбира за какво става въпрос. Вече съм пълнолетен и нашите постоянно ми мрънкат, че не излизам. Аз просто обичам да си стоя вкъщи, да гледам филми и да играя видео игри. Изобщо не излизам на вън по простата причина, че няма какво да се прави. От малък град съм и е пълна скука, няма стабилни хора просто. Повечето само се друсат и се напиват, а мен това вече не ме кефи. Преди имах много стабилна компания и ми беше супер с тях, но се скарахме за глупости и така и не поискаха да се оправим. Нямам никакви приятели, но от моята гледна точка не ми и трябват. Осъзнах, че всичко е до време и хубавите неща не продължават дълго. На мен изобщо не ми е проблем по цял ден да си седя в нас, но на нашите май им е, което не го разбирам. Преди все ми се оплакваха, че харча много пари, че не се прибирам, че пуша и т. н., а сега като не е така пак са недоволни. Даже искат и на психолог да ме водят, те изобщо не ме разбират, говорил съм с тях да се преместим в някой голям град с повече и по-различни хора, но не искат и да чуят. Дали наистина проблема е в мен?

Коментари

1.   Не е в теб брат и аз съм така

2.   Не пишеш на колко години си, но като завършиш училище замини да учиш в друг град. Според мен няма нищо лошо в това да си седиш в къщи щом компанията навън не ти харесва.

3.   Брат гледай ся извини им се искренно на товоите приятели помолиим се кажи, че много съжаляваш и да знаеш, че всичко е с мярка излизай 1, 2 часа навън после 3 часа в къщи и па тка

4.   До номер 3
Става въпрос за преди 2 години, малко късно е, а и вече тази компания не излизат заедно.

5.   Ха, че и аз съм тъй бе, човече... Макар че сега, понеже ходя на работа, само в почивните дни си стоя вкъщи и почти не излизам от нас, иначе и аз съм като тебе, и ми е супер, когато съм си самичък вкъщи, с много важното обаче условие, да ги няма нашите!!! Да, да съм си напълно самичък! Тъй е най-сладко... та, нищо ти няма момче, зарежи ги тез твоите, сигурен съм че има и други като нас, които предпочитат да си седят у тях, с таз разлика обаче, че съм от голям град, и е адски шибан, загубен и тъп за живеене, какъвто е и квартала ми, или поне частта му, в която аз се намирам! ... Затова и почти не излизам навънка, освен ако не ходя до Кауфланд да си купувам разни работи, или боклук да хвърля и да взема хляб-няма, изобщо, нито приятелска компания имам, нито пък и къде да ходя, едно любимо място у тоз град нямам човек, а си представям за по-малките наистина какво ще да е... ма не казваш пич, откъде си?? Все пак има и скучни и неприветливи, но има и по-малки градове, които по някакъв начин хем са приятни за живеене, по-спокойни, хем и имат разни места като за нас, та... и на мен ми е кофти положението, в което се намирам, ма кой ме пита мене-а сега и дето ходя на работа, взимам пари, ама... дотам само, пак не се чувствам особено щастлив! ...

6.   До 5 - Града ми не е от тези приятните, действително е ужасен 55 процента от населението са цигани.....