Споделена история от Тинейджърски

С моята приятелка се влюбваме все в един и същи момчета
Здравейте!
Бих искала да споделя и аз нещичко...
Как се получава винаги така, че с една моя приятелка харесваме едни и същи момчета... тъкмо си харесам някого... разбира се само аз си знам за това... запознала съм се с него или съответно ако той е мой познат се сприятеляваме повече... . след това се появява моята приятелка, която впрочем на възраст повече си пасва със съответното момче... тя се влюбва в него.. или поне хлътва... на мен ми става кофти, защото тя даже не подозира, че аз съм изпитала нещо към него.. окей, отказвам се от въпросното момче, защото истинското приятелство е над всичко.. 2-ри случай! пак същото! познавам се със съответното момче... харесва ми много... но само познати... разбира се вътрешно изгарям за него.. най-вече защото е супер точен и същевременно симпатяга... тя не подозира, че аз го харесвам.. тя дори не го познава... след време ми изръсва, че много я кефи.. познайтее кой! най-големия парадокс е, че винаги, винаги когато приятелката си хареса съответните момчета, те започват да проявяват някакъв интерес към мен, комуникацията ни се повишата, сближаваме се повече като приятели.. и аз изпадам в най-най-гадната ситуация.. да бъде с това момче, рискувайки, защото не мога да бъда сигурна колко време ще продължи връзкатта ни и въобще какви са неговите намерения за в бъдеще, и приятеството, което е супер ценно.. но пък.. любовта също..

Та така де.. съдбата нещо си играе с мен.. в ей такива ситуации се чудя само на мен ли се случва..
може да звучи нереално, фантазно и тн., но не се е случвало 1 или 2 пъти... само който го е изпитал знае за какво говоря..

Коментари

1.   Това е нормално да се случва понякога, не се панирай, че се е случило поредно. Когато харесаш някои сподели и ти на приятелката си, не си мълчи и не чакай тя първа да каже дали и харесва или не въпросния. Моя съвет е колкото и да е трудно и колкото и изкушения да срещате не се подавайте и не се предавайте една друга. Както казваш ти не се знае какво ще излезне с тези момчета, а повярвай ми няма винаги така да ви се засичат вкусовете. Приятелството е много важно, цени го навреме, за да не съжаляваш после! Mary Jane

2.   Дам и аз съм имала този случай! Само, че аз играех ролята на приятелката на това момиче дето разказва историята! :D Тя се влюби в едно момче от нашия клас, обаче аз знаех, че го харесва, защото си личеше по всичко! И с течение на времето аз също се влюбих в него! И якото за Мен беше, че съответното момче се заинтересова от мен! И в седващите дни той ми призна, че ме харесва и аз също му признах и тръгнахме и сега сме заедно от вече 3 месеца и до ден днешен тази ''моя приятелка'' (вече бивша) го харесва! И казвам бивша, защото тя ме заплашваше, че ще и стана смъртен враг ако приема да съм с онова момче и още какви ли не простотии, но въпреки това аз приех и ся сме мн щастливи! А доколкото до теб за да не става така ти избързвай и казвай на това момче че имаш чувства към него и когато онази твоя фр се домъкне там и ти ''отнеме'' момчето пак той ще има едно на ум ;)

3.   Еми, следвящият път като се харесаш някое момче й казваш девнага "Офф, той е много готин, много ме кефи" и готово, вече е заплют :D

4.   и на мен ми се случи не те познавам нито теб нито приятелката ти, но при мен аз отстъпих и серадвам, че го направих запазих приятелството ни а въпросното момче не иска да я погледне не я харесва въобще, но поне вината не е моя