Споделена история от Тинейджърски

Какво искат момчетата?
Въпрос към момчетата. Аз съм на 16. Какво точно искате от едно момиче? То се е видяло, че аз не ставам. Не съм грозна нито дебела, но явно не се държа като кифлите и за това не ставам. Защо винаги казвате, че мразите к*рвите и в същото време ходите само с такива. Писна ми винаги да ме отбягват и да ме обиждат, а момичетата до тях да са три пъти по-зле от мен(с изключения). Какво търсите в едно момиче освен да е кифла?

Коментари

1.   Явно просто си грозна или дебела и имаш прекалено голямо самочувствие което ти пречи да осъзнаеш каква е истината. Точно такива най-много ме дразнят. Няма как да не харесам хубаво момиче което не се държи като кифла. Приеми го - ГРОЗНА си!!!

2.   Всяко стадо си има мърша.
Кой е казал, че всеки харесва кифлите - лично аз ги ненавиждам. Цялата им надменност и нахалство - не мерси.
Трудно е да определиш какво точно иска едно момче, при проложение че всеки е различен.
Аз лично бих искал доверие(защото смятам, че мога да го оправдая), вярност и подкрепа - нали това е любовта? :)

М17, успех!

3.   Различните момчета търсят различни неща. Явно гледаш само момчетата, които си падат по кифли. Има много момчета, които не гледат кифлите.

Иначе от чисто прагматична гледна точка - на тази възраст хормоните бушуват и сексуалните момичета привличат внимание по-силно.

4.   Такива дето много мислите не ви искаме

5.   Аз точно кифла НЕ съм си търсил. Имам приятелка, която живее в Неапол. Аз съм в Истанбул. Разстоянието не ни пречи, всяка седмица се виждаме. Просто бъди себе си, не кифлей.

6.   Какво търся в едно момиче ли ? Подкрепа , любов и разбирателство. Не ми пука как изглежда външния вид не те прави човек щото имал съм пълничка приятелка много я обичах но не се получи... Така , че не губи надежда все някъде нещата ще се наредят.

7.   Ти си женския вариянт на твърде често срещаните истории-клише "всички момичетата са глупави к*рви, а аз съм перфектен и те нямат достатъчен мозъчен капацитет, за да ме харесат". Никой не бяга от хубавото. Дори само с тези няколко написани реда става ясно защо не те харесват. Гнусни стереотипи, лепиш етикети, плюеш кифли, но в същото време единствените ти причини, за които някой може да те хареса са "не съм нито грозна, нито дебела" и "те са 3 пъти по-зле от мен"

8.   Виж, на тази възраст момчетата сами не знаят какво искат. Но по принцип искат секс. И по-отраканите момичета може и да им го осигуряват. Не се вживявай, ще дойде и твоето момче.

9.   Никога не казваме, че не обичаме к*рвите, напротив-обожаваме ги! Тези които го отричат се опитват да лъжат себе си...

10.   Аз съм момче на 15 години, и бих те посъветвал да си останеш същата каквато си.. Момичета като теб останаха също много голяма рядкост доста се навъдиха кифлите и К*вите и направо не ми се коментира. Аз самият си мислех че проблема е в мен но се оказа съвсем друго. Аз бих те посъветвал да си останеш същата, и един ден ще те хареса едно истинско и добро момче, каквато си и ти и любовта ви ще е истинска, не като тази на кифлите и ''играчите''.

11.   Момче съм и мога да кажа, че много не си права. Аз съм от малкото, които търсят някое мило и възпитано момиче и в същото време не им пука особено за външния вид на момичето. Може би затова не съм имал гадже досега, но като цяло мен ми пука от характера, не от външния вид (поне не толкова много). Всеки е различен :)

12.   Никой не търси кифли, а това, че ти не си харесвана не значи че другите момичета са кофли.

13.   Никога не съм била харесвана. Имала съм по няколко "приятели" и толкова. И точно заради тези приятели самочувствието ми падна до нулата. Единствено знам ,че не съм дебела, понеже не съм яла с дни за да избивам комплекси. Попронцип съм свикнала да мълча за това го търпях. Просто исках да си излея всичко и за някои неща наистина не бях права. Просто исках някъде да си споделя историята от моята гледна точка. Благодаря за разбирането!

-От авторката

14.   Здравей, "грозна дебелачке" и добре дошла в реалността! :D Свиквай с нея, защото в противен случай ще ти става все по- трудно! Единици са хората и от двата пола, които търсят сериозна връзка, така че се въоръжи с голямо търпение, ако търсиш нещо сериозно.
П. П. Не съм момче, но си позволих да коментирам.

Black Sabbath

15.   14, каква сериозна връзка на 16 г.? сега им е времето да опознават себе си, противоположния пол, да излизат с компании, с момчета, да се забавляват, да учат. има време за сериозни отношения

16.   Истината е проста - мнозинството мъжете харесват жени които им дават секс. Нарицателното е без значение. Разбира се има изключения, но те са по-малка част и често не попадат в графата "готини" момчета. Разбира се всичи се преструват че харесват само "сериозни" момичета, защото когато се хванят с някоя девойка не обичат да я делят, нищо че нямат против да спят с по две-три паралелно.

17.   Здравейте тъжни и самотни момчета/момичета, реших и аз да напиша нещо по темата.. Какво да ви кажа, просто накъде отива този свят, не мога да разбера. Срещала съм и по-свестни момчета, но не съвсем нормални по характер.
Относно проблема ти, Авторке:да, срещала съм такива простаци, но ти трябва да не обръщаш внимание на тези олигавени пубертети. Те да не са нещо повече от теб? Бъди силна и не им се давай. Един ден ще срещнеш твоето момче и то ще ти покаже, че не всички хора са простаци, а ако не срещнеш любовта, то по-добре да си сама, отколкото да живееш с мамино синче или с един идиот, който ще те обижда и манипулира. Но ти пожелавам да срещнеш истинското щастие и любов и ще разбереш, колко по-добре ще се чувстваш. Съжалявам ако има много правописни грешки

18.   15, ами, аз за това написах, че трябва да се въоръжи с търпение, защото ще мине време и няма да стане сега. Ти четеш ли какво се пише?

Black Sabbath

19.   Ако си по-отдръпната или груба, нормално. Ако не, съмнявам се да не те харесват, ако си такава каквато се описваш.

20.   Направо мисля да отварям агенция за провлемите на днешната младеж!