Споделена история от Тинейджърски

Приятел на сестра ми
Здравейте момче на 17 години съм, сестра ми е на 19 и както се подразбира от заглавието, , дразнението, , е от приятеля на сестра ми, които не ми допада, че е на моята възраст (17 години). Пише и неща от сорта, че искал да прави разни неща с нея, мисля че всеки би се досетил какви, но на нея той и допада, а мен вече доста ме дразни поради тези намеци към сестра ми и поради това, че е на мойте години, а сестра ми се занимава с него. Та въпроса ми е какво да правя с него, да му направя ли нещо мръсно (понеже знам какви неща са им в главата на момчетата на моята възраст). Обаче работата е там че имам общ приятел с него и казва, че бил стабилно момче, шега с него не бивала, още тренира боен спорт и е шампион в него. И въпроса е какво да направя, да го нагадя ли някак или ще кажете, че сестра ми вече може да прави каквото поиска и не трябва да и държа сметка? Които има сестра д/г с такава разлика колкото нашата ще разбере. Благодаря на тези които са го прочели за отделеното време.
Извинявам се за правописните грешки, писано е набързо
Моля да бъде одобрено от модератор
Благодаря :)

Коментари

1.   Тоест не ти харесва, че той говори за секс на сестра ти, която е пълнолетна?

2.   Хаха. Малък, кой си ти, че да казваш на сестра ти с кой да се е*е и с кой да ходи? На 20 години е, а ти още харчиш парите на майка ти и баща ти. НЕ се занимавай с дечкото на твоята възраст, защото няма смисъл. Ще порне сестричето ти и ще я зареже. Ако бях аз щях да му строша кокалите, но ти си знаеш. Не се занимавай а я остави да си пати.

3.   Уважаеми авторе,

подозирам че отговорът ми няма да ти хареса, но по-добре да помислиш малко, преди да направиш нещо глупаво.

Сестра ти не е твоя собственост. Тя си има глава на раменете и решението с кого да се вижда и какво да прави си е изцяло нейно. Не виждам нищо осъдително в това, че момчето което е харесала иска да прави "разни неща" с нея, а вероятно го иска и тя. Това не ти влиза в работата. Стой настрана, защото една вероятна намеса може не само да ти докара беля на главата, а и да настрои сестра ти срещу теб.

Единственият случай в който имаш моралното право да се намесиш срещу него е ако сестра ти лично поиска това от теб, което до колкото разбирам не е случаят на този етап.

Успокой топката и не се впрягай за неща, които реално не са твой проблем. Когато (ако) станат - тогава го мисли.

4.   Остави сестра си на мира. Ти си намери приятелка на 19.

5.   Измисли нещо и не давай на сестра ти да падне в лапите на тоя. Ако е свестен и се грижи за нея нека се обичат ама ако е тъпир дето иска да се възползва му измисли нещо за да не я пипа. Кажи на сестра ти тоя кво й мисли за да се пази. На тоя не му прави гадории а нещо друго нз кво. Виж се с него и му обясни.

6.   До 2
Ей това в пред последното ти изречение мислех да направя