Споделена история от Тинейджърски

За колко време е нормално да свърша
Проблема ми е следният:
Момче съм на 17 години и съм девствен. Но не съм грозен даже мисля че съм привлекателен... просто незнам как да подходя към едно момиче което го харесвам и искам секс от нея и т.н. и може би се притеснявам защото ще ми е за пръв път? И искам да ви попитам като ми е за парви път за колко време е нормално да свърша, защото и това ме притеснява да не свърша прекалено бързо и тя да остане незадоволена и да ме захвърли например. Помотнете моля :) Благодаря предварително

Коментари

1.   Предполагам че когато ти е за пьрви пьт ще свьршиш много бьрзо. Не се притеснявай обикновенно когато мьжете имат голям мерак свьршват много бьрзо, но може да повториш после ако и половинката го иска. На тази вьзраст нямате опит и е нормално да допускаш грешки защото се учиш, а за това училище няма учебници всичко е вьпрос на опит.

Освен това ако и половинката ти няма опит трудно ще я задоволиш защото няма да знае какво точно иска и как да си го поиска. Всички сме минали по този пьт така че споко при желание и от двете страни ще се опознаете с течение на времето и ще си доставяте удоволствие. Просто си говорете и обсьждайте всичко което искате да направите.

2.   По повод на твоята изповед си припомних моето мизерно първо ебане. И аз дотогава мислех, че ще свърша за нула време, ама дори не свърших. В началото сума време не можех да го вдигна от напрежение. То нали, за 1 път ще го накача на некоя и ... некво напрежение, та не се дига лоста, па после и не свърши. Абе 1 път е мизерия ама после му навикваш и покиняш. Айде със здраве и сполай :-)

3.   Ами там е проблема че има опит и незнам дали да й кажа дали съм девствен :)

4.   Ако има опит ще разбере и без да и казваш но може и да и кажеш за да те напьтства. Ако е доста по-голяма от теб тя ще поеме нещата и ще те изчаква и ще се наглася спрямо теб защото ще знае за какво става вьпрос. Има моменти в които от голямо желание може и да ти спадне и трябва да изчакате извесно време за да продьлжите. Зависи колко е голяма и какьв опит има. Питай ме сега като сьм почти на 40 и всичко ми е ясно, ама като бях на 20 и..... и се спичах и аз за щяло и нещяло. Така че действай и не се притеснявай от нищо. Всичко което може да ти се случи ще бьде нормално за ситуацията и опита ти.

5.   Кажи и ! Никой не се е родил научен! Тя ще ти помогне щом има опит.

6.   Благодяря ! Давайте още коментарчета който има какво да каже :)

7.   Ами аз лично смятам, че ще е добре да и кажеш.. даже може това да я възбуди повече! Не се спичай и не си мисли "ами ако не се вдигне" или "ако не успея да свърша" ! Успокой се и се наслаждавай на първия си път, а и ако е по опитна ще те напътства няма страшно!!

Успех - y0pche