Споделена история от Тинейджърски

Когато говоря с момичетата...
Добър вечер,
Аз съм на 13 почти 14

Когато говоря с момичетата често ми се случва да запецвам и да се чувствам гадно.
Няма да ви давам примери, мисля че схващате. Та питам може ли да ми кажете теми за разговор за които момичетата обичат да разговарят.
Нещо което е нормално едно момче да говори разбира се.

Някакви съвети как да се държа с момичето, какво да правя като съм до нея и др неща от този сорт мисля че ви стана ясно.

Мерси предварително

Mning*

Коментари

1.   Здравей! Ти помоли за отговор! Е имаш късмет. Аз съм момиче и мога да ти дам съвет. Също токо съм на твойта възраст-13 почти 14-!
Ето ти пример:
Ти-здравей.
тя-драсти.
ти-какво правиш
тя-ми...
и ти или продължаваш разговор или започваш друга тема, която я засяга е неа. Ще видиш, че ще стане. И не се притеснявай просто се отпусни и готово! Чао

2.   Благодаря ти но това е ясно мен ми интересува тема на разговор за която момиче на твоята възраст обича да говори.
Нещо което както казах е нормално също така и за едно момче, не примерно кой грим използваш :D и др.

3.   И аз съм на почти 14.. значи теми за разговор.. всичко зависи от характера на момичето ние не сме еднакви напротив.. може да я питаш нещо.. някаква обща тема забавлявай я.. прави смях.. ние обичаме това и се чувстваме мн приятно в такава забавна компания..

4.   Прави комплименти, говори й за филми, за новите молове, за някой урок, предмет, ако е съученичка за някоя даскалка или контролна - момичетата са малко по-прилежни в това отношение и се интересуват от тези неща. Ако харесвате еднаква музика, попитай я и за това, или за някое заведение, в което всички ходят.

5.   Еми аз също съм момиче на 12, но пак мога да ти помогна. Просто започни с какво става, как си после питай любимата и песен или филм и така всичко ще си върви от само себе си. После ако искаш е попитай искаш ли навън ще идем еди къде си ще правим еди кво си, чаткаш ли? :) Недей да те е срам, те ако го видят, няма да искат да говорят с теб или ала бала.

6.   1 трябва да разбереш за хобитата и, ако има страст към нещо, тоест трябва да я поопознаеш... Първоначално си говорете общи неща, за да разбереш какво я върнува. Напр:любим цвят, число, обича ли животните, какво обича да прави през свободното си време и т. н. от тук нататък ще разбереш какво я вълнува и ще почнете да говорите за това... Например моята страст са моторите и танците. Надявам се да ти помогнах ;)
П. С. не съм чела всички коментари, извинявам се, ако се повтарям с някой друг коментар ;)

7.   Говори за животни /ако имате домашни любимци/, за нашумели филми и актьори, за книги /ако четете/, за някакво хоби или спорт. Абе всичко зависи от човека - пробваш едно-друго и когато тя отговаря по-ентусиазирано продължаваш. А, сетих си - за общи учители, ако имате такива, за някой предмет, който "те кефи" или напротив ти е омразен.

8.   Най-добре е да говорите неща за нея. Питай я нещо за живота и. Например: само дете ли си в семейството, имаш ли домашен любимец :) после може да кажеш нещо мило за нея като имаш хубави очи или нещо такова. Винаги има начин стига да имаш желание :)

10.   повечето момичето обичат да говорятза други момичета или момчета като например ти и казваш наеш ли че едикойси е станала гадже с едикойси и така тнататък аз така си говорих с две близначки и сега те ми казват тайни който никой друг незнае казват ми даже и за личня си живот и така просто се отпусни и иди при нея

11.   ами аз съм на същята възраст момиче ии мога да кажа че всички обичаме забавните хора НО не лигавитезакачи я лекичко вземи и химикала например и като пита къде усмихни се и и годай и като и го даваш и кажи например заповядай красавице и се отдрупни като си говорите хвани обща темаа и оуу поспори за нещо елементарно с нея но не си изпускай нервите направи и дребни комплименти като това че има красиви очи, но и се закачай но бъди внимателен да не я обидиш :)

12.   училище музика филми

13.   Защо всички мислят, че всички момичета обичат едни и същи неща!? Има момичета, които обичат едни неща и други момичета, със съвсем различни интереси. Предлагам ти да започнеш разговор с лекото: "Какво правиш? ". Опознай момичето, сприятели се с нея, научи за нейните интереси. Например, питай я каква музика харесва, какви филми гледа и т. н. И не се притеснявай да говориш с момиче, няма да те изяде. : )

14.   аз мисля че комплиментите от типа хубави очи или си красива сладка, не са нужни в чата а на кафенцето и в леглото! ;)

15.   О, спокойно - аз съм бил на курс за разбиране на жените - трае само 25 години и най - накрая професора ни каза:"Та, така господа - това е само първата глава от 1455-те глави във тома "Как да разбираме жените", впрочем останалите томове са 28841. "
Шегувам се! Просто се дръж нормално, което естествено ще е много трудно за теб, но ще успееш. Не се дръж прекалено нахакано, за да не си доведеш проблеми. И я остави тя да говори. Поне в повечето време. Намесвай се и ти - момичетата обичат да притежават думата, но ако не кажеш и една дума по време на разговора ще се обидят, че не ги слушаш, като през цялото време си ги слушал внимателно, обаче не си се вредил да кажеш нещо от притеснение.
Забрави клишетата - просто следвай инстинкта си - ние мъжете, имаме такъв и по принцип той ни води.