Споделена история от Тинейджърски

Кейс за iPhone X
Здравейте!Вчера нашите ми купиха Айфон 10 и искам да попитам дали някой знае от къде мога да си взема кейс на Supreme или от тези на Supreme Louis Vuitton?Търсих в оригиналния сайт на Supreme,но не намерих.Не искам да си го поръчвам от сайтове като eBay,защото там може да се плати само с карта,а аз съм на 15 и няма как да платя,защото нямам,а мама и тате няма да искат да платят с техните,защото мислят,че е несигурно и имало измамници.Моля ви,ако някой знае от къде мога да си взема такъв кейс на Supreme да пише.Няма значение колко пари e. https://www.google.bg/search?q=supreme+case&client=ms-android-lenovo&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjFp8yGxK3YAhXQL1AKHdMRBx4Q_AUIESgB&biw=360&bih=560#imgrc=0ipOpC2szzF_EM:

Коментари

1.   Ти тук пишеш, за да потърсиш "помощ" или да се похвалиш, че на 15г. имаш най-новия айфон? ! Разпитай за помощ някого на "твоето" ниво

2.   Помоли някой съученик или по-възрастни приятел, да ти го поръча...

3.   Купили са ти телефон за 2500 лв и сега принцесата се оплаква, че няма кейс на сюприйм.. Нормално е при телефон, който току що е излязъл още да няма кейсове.. Просто си купи кейс, който не е на сюприйм

4.   1.Не се хваля?
2.Това е проблемът-няма кой да ми го поръча,освен родителите ми.
3.Ако исках да си купя друг кейс щях да си купя.Не ми помагаш изобщо.Разглеждах кейсовете за Айфон Х, но нямаше хубави,а искам такъв кейс на Supreme, защото съм нещо като фен на марката и много ми харесва като дизайн.

5.   Ползвах 6 месеца s7 edge, приятелката ми го изпусна и го направи на сол, сега съм с Iphone 7 plus, голяма грешка, и сега чакам новия самсунг да видим какво ще излезе. Звучи яко, а? "Няма значение колко пари е". Пределно ни е ясно на всички, за какво става въпрос, бягай да се хвалиш на дечицата сега, защото след време няма да може с това да ги впечатляваш.