Споделена история от Тинейджърски

Не го разбирам :(
Здравейте, имам проблем с който се надявам да ами помогнете така че ще говоря направо :) Този въпрос е главно за момчетата защото те може да дадат съвети за едно 13г. момиче. Но всеки коментар ми е от полза. :)
Неразбирам момчето което харесвам, защо се държи така страмно, харесва ли ме още, мисли ли за мен. Незнам объркана съм от всички тези хубави моменти с него но изведнъж той започна да страни от мен.
Единственото което ми каза за най-добрата ми приятелка беше че ми влияе зле, не се учудвам родителите ни не дават да се събираме повече от 4/5 г. защото вършим само глупости той не е първият който ми го казва каза ми че ми влия с зле и е прав, мина месец от както го каза и се скарахме с нея вече не си говорим. Когато той ме харесваше аз не бях сигурна че трябва да съм със него но, сега аз се чуствам все едно немога да живея без него, но знае колко много значи за мен дали му е писнало как да му кажа че имам чуства към него, ами ако му е писнало? от мен? наскоро тръгна с едно друго момиче но скъсаха много бързо но в очите му виждам че той още мисли за нея още говори за нея. Как да му призная какви големи чуства имам към него ами ако ме отхвърли ами ако още я обича? ако още искат да са заедно? Немога да го направя-незнам как страхувам се че ще ме нарани, страхувам се че ще разваля отношението си с него. Боли ме че той незнае какво изпитвам към него. Той ми каза че неиска да сме просто приятели а нещо повече от приятели, каза ми че има нещо между нас а аз го отхвърлих като му казах че не съм готова за това(не го харесвах тогава)мина месец с течение на обстоятелствата, неможех без него немога и ден без да го виждам направих грешка огромна грешка. Искам да си го върна но ме е страх че после може да страдам неразбирам дали ме харесва като ми казва тези думи, а говори понякога за нея. Какво да правя? Надявам се администратора да разбере и да не изтрие тази история, защото наистина е много важно за мен.

Коментари

2.   Момчетата винаги искаме да ревнувате, защото ядосани сте по-сладки.... ; )
Теб не те разбраx.... ; ) ; ) ; ) ; ) ; )