Споделена история от Тинейджърски

Нахалството
Здравейте, аз съм на 15г.
Имам връзка от 9 месеца, преди 3 месеца една прияелка случайно ме запозна с едно момче, което аз изобщо не харесах, след това някак "случайно" започнахме да се засичаме и да излизаме. Той разбра къде живея и идваше заедно с негов приятел пред нас и ме заплашваха, че ако аз не дойда при тях, те ще дойдат при мен, съгласявах се, след това последваха заплахи, свързани със семейството ми, на два пъти момчето ме целуна без аз да искам, дърпаше ме, прегръщаше ме, а аз през цялото време отказвах и се дърпах.
Беше ме страх да кажа на приятеля си и мислех, че ще се справя сама, но не се получи.
След това те казаха на приятеля ми, и "украсиха" историята както те искат, за да може (това са думи на момчето което ме караше да излизаме (да скъса с мен, и той да тръгне с мен) все пак успях да убедя приятеля ми в противното.
Сега те продължават да му говорят и да му намекват какво ли не, а когато ме видят ме обиждат и присмиват.
Накратко това е историята.
Как да се отърва от тях и да ме оставят намира, да престанат със целия този филм, който сътвориха?
Как да задържа приятеля си?

Коментари

1.   Кажи на вашите и подайте заедно жалба срещу келешчетата в полиция в съд и в прокуратура! Ако има съобщения в които те заплашват им ги покажи и ги разпечатай като доказателство . Също така може да ги запишеш тайно с телефона . Когато родителите им узнаят какви лекета са отгледали и ,че ги грози съд и глоби да видиш как ще ги сложат в ред ! От тия сополанковци няма да станат хора отсега ти казвам !

2.   Детенце,
Никой няма право да те заплашва и обижда!
Кажи на родителите си какво става!
Искай ограничителна заповед и повече не си позволявай да отидеш, когато тези келеши те викат.
На 15 си, постъпила си неправилно - нормално.
Но сега оправи нещата.

3.   Внимавай да не те изнасилят! Щом са нахални и са интриганти.

4.   Първо, не мисля че е задължително на 14 да имаш приятел. Защо ли, ами точно защото си незряла, нямаш социален опит и могат да те употребят по всякакъв начин. Приятелят ти също не може да те защити, както виждаш.
Не се опитвай сама да се справиш, защото в някой момент може и да те завлекат някъде и да те изнасилят, групово, дори. Кажи на родите лите си, баба, дядо, по-голям брат, сестра, братовчеди. Все на някой може да се опреш. Дори и на класния можеш да кажеш. Ако не спрат-в полицията. Не се оставяй, защото агресията им може да ескалира!!!

5.   Твоето нахалство също е голямо, защото и ти си сътворила голям филм (история) ако има кой да ти повярва. Ти родители имаш ли, или живееш сама? Кажи на баща ти, на майка ти, те ще им се скарат и те ще престанат. А ти защо не престанеш да пишеш глупости.

6.   Приятелят ти ако е свестен, ще те защити. Трябва да поискаш от него да те защити от тях.