Споделена история от Тинейджърски

Абе защо жените си нямате собствено мнение?
За втори път ми се случва такава простотия. Излизах няколко пъти с едно момиче тя си ме харесваше даже тя ме и канеше понякога и не ми отказваше никога за излизане. Бяхме на ръба да станем гаджета (а аз много исках това да се случи). И изведнъж тя прекратява всякакви връзки с мен, защото по нейни думи нямало да се получи.

После разбрах, че нейни приятелки нещо не ме харесвали (бог знае защо, аз не съм се запознавал с тях само съм си казвал здрасти, когато тя ни запозна за 1 мин). И съответно те са й повляли на мнението й за мен и сега момичето, което си харесвах ме отряза заради мнението на други момичета към мен? Които не ме дори познават.

Толкова яд ме хваща :@ Това вече за втори път.
Абе момичета, това при вас като закон ли е вече? Харесвате си някой ама прителките ви не го харесват и айде магически и вие не го харесвате вече?

Коментари

1.   Пич, жената не е като човека. Истината е, че нейните приятелки и завиждат заради теб и правят всичко, за да не сте заедно. А то и акъла на твоята избраница е толкова, щом не си гледа собствените предпочитания, а се ръководи от кокоши мнения.

2.   Не всички сме такива, лично аз много мразя някой да ми се налага и да ми казва с кого да бъда и с кого не, какво да правя и какво да не правя. Правя това което си искам а другите не ме вълнуват, който иска с мен ОК нямам нищо напротив, който иска против мен ОК не ми е проблем, все пак не живея за хората а за себе си. Сигурна съм че има още много момичета които мислят по този начин но просто не попадаш на тях а на другите и по точно кифлите :)

Карол***********

3.   Не, далеч не е така. Ама стана закон много "учени" мъже и момчета да си вярват, че като 2 пъти не попаднат на жена с мнение всички са такива...
Зу-За

4.   С моята най-добра приятелка никога не си харесваме гаджетата и това е най-хубавото. Едно е обаче да не го харесаш, друго да не го одобриш. Защото имаме една друга приятелка и никога не и одобряваме гаджетата, защото или я бият, или са престъпници, или наркомани-еми как да го одобриш. Та винаги обаче избира тях пред приятелките си и после като се изгаврят с нея пак на нашето рамо идва да плаче. Така че в този случай го правим за нейно добро. При теб не ми се вярва да е така. Не ми звучиш като наркоман, но не те познавам, за да знам къде е проблема.

5.   Айде бе - срещнал една такава и вече всички са такива! Да ти кажа че аз си имам приятел и не ме интересува другите дали го харесват или не.. това си е моя живот и ще си правя каквото искам ;) А относно това, че нямаме собствено мнение - не е вярно. Просто някои хора се повлияват по-лесно от другите.

6.   Авторе, не всички момичета са такива! Аз не бих се водила по мнението на приятелките ми, тъй като не виждам смисъл от одобрението им за приятеля ми или съпруга ми един ден... нали аз ще се женя за него, не те :). Та... според мен момичето просто не е било за теб. Не ти трябва някоя, която чака одобрението на приятелките си, повярвай ми. Такива наивни същества като нея ще страдат много един ден. Намери си друго момиче, което има собствено мнение.

7.   Явно само по такива се заглеждаш! Не всички момичета са така. Например защо като на мен ми казаха, че момчето, което харесвам е грозно или ме питаха как съм могла да го харесвам, аз не се повлиях от мнението им и го харесах и повече? Нито е грозен, нито нещо му има! А тази твоя приятелка я зарежи да си чупи главата с някой, който приятелките й ще одобрят..
*Яса

8.   Еми при повечето момичета е така, специално аз незнам защо правят така, аз никога не бих зарязала момчето което харесвам, заради приятелките ми, примерно аз харесвах едно момче, приятелките ми повечето не го харесваха, и въпреки това на мен не ми пукаше, че те не го харесват. Просто не си попаднала на правилното момиче :(.

9.   Абе извиняваите ама..... главно към номер 4 се обръщам. Айде да обърнеме ролите. Един мъж никога не би зарязал момиче което си е харесал защото негов приятел е казал нещо лошо за нея. В моя случай те даже не ме познават. На мен ако някой ми каже, че момичето което съм си харесал не е за мене или че била еди каква си, леле аз грам.. ама ГРАМ няма да го послушам, ако ще папата да ми го е казал. Да, може да си имам едно на ум за нея вече, но в никакъв случай няма да я заеба както става вече 2 пъти с мен. Бе вие нямате ли си глави на собствените рамене, че да слушате другите? Как може да сте толкова.. ма тъпи сте тва е думата. Айде опознай ме и виж дали са прави приятелките ти преди да ме отебаваш, то така се доверяваш само на някви си слухове. То тва лзбовта в България стана невъзможна точно поради такива глупости спрямо женския пол... Не казвам че мъжете сме светци де..

10.   От 4 до 9
Ама хич няма какво да се обръщаш точно към мен. Аз също не се влиая от чуждо мнение. Дори това, че не ми го харесват, ме кара още повече да си го харесвам. Опитах се да ти обясня, че момичетата понякога не одобряват боклуците. Независимо дали ще и е гадже, или неподходяща компания. Опитваме се да се предпазим. Твоят случай очевидно не е такъв, както се описваш. А и казваш, че не те познават. Само са те видели и са те отписали. Мисля, че не са те харесали на външен вид и са и казали, че си смотаняк. Тя пък е още по-глупава, че ги е послушала. Иначе от един поглед не се сещам каква друга причина имат да не те харесат. Това е откровено да ти кажа. Женски работи...

11.   Извинявай, но аз не съм твоето кандидат гадже, върви й го кажи, а не слагай всички под един знаменател затова, че те зарязала преди старта.... или те е срам да й го кажеш в очите?

Ягода

12.   Не всички са такива!

13.   И при мен наскоро се случи същото. Само, че аз разбрах като влезнах във фейса на приятелката си и видях, че едно мое бивше гадже и е казало да ме зареже защото не съм и написал по обяд Честит Свети Валентин, а и го написах чак вечерта. А аз бях страшно запален по гаджето ми и дори бях започнал да се влюбвам :@