Споделена история от Тинейджърски

Как смятате: Дали ме харесва?
Здравейте! Значи историята ми е следната:бяхме на рожден ден на моя приятелка и там беше той. Ние сме 9 клас и сме събрани 2 класа. От предишния 8а рожденничката и той бяха заедно дотогава(заедно като съученици просто) и мисля че той я е харесвал или е изпитвал симпатия към нея, защото го е бил споделил в интернет косвено (не пряко) (видях статията му). Сега като бяхме на партито той ме поглеждаше от време на време и като играхме някакви игри и дойдеше моят ред аз го гледах право в очите за да разбера дали има чувства... е и за да му се наслаждавам същевременно де.. но и той ме гледаше така в очите и мисля че по по-друг начин.. не знам сега дали не извъртам историята според моят поглед върху нея и да ви заблуждавам едновременно не мога да преценя... после в училище на другия ден той и един съученик ме заговориха но той беше водещият в разговора и ми казва: ''какво правиш на рожденния ден беше много хубаво. '' това е.. аз не го погледнах дори. може да се е обезкуражил и да се замисли следващият път преди да ме заговори. е как мислите понякога ми се струва че прехварчат искри но друг път всичко се проваля когато заговори рожденничката като днес и ми се струва че наистина се забавлява когато говори с нея а с мен е малко по-сдържан и все едно е на някакви жестоки тръни.. :Д -дали е защото не си общуваме много.. помогнете ми да реше дали НАИСТИНА МЕ ХАРЕСВА или е само заблуда и ми се иска да вярвам че е дошъл моят ''принц''.. е кажете ми.. очаквам всеки който го е прочел да ми пише коментар защото ако не напише значи е нямало смисъл да го чете това... моля ви за бързи отговори.. благодаря за отделеното време И ТЪРПЕНИЕ.

Коментари

1.   Понякога ни е по-лесно да общуваме с хора, към които нямаме романтични помисли, а когато харесваме някого "загубваме ума и дума". Може и при него да е така, ако не те харесва, защо ще се притеснява? !

2.   Ако те харесва ще направи някаква крачка - ще те покани някъде или ще пита какво правиш в събота и неделя и изобщо нещо от този род. Това, че те гледа особено е признак - винаги се разбира кога момчето те гледа безразлично и кога не. Но може да харесва и другата /други/ и да се колебае. Така, че според мен изчакай и ако пак нищо не предприеме - незнам. Може би ти трябва внимателно да проявиш интереса си и някаква активност и така по реакцията му да разбереш дали те харесва. Да не е прекалено затворен?

3.   до номер 2 :да той е забавен пуска шеги често бих казала че е общителен но понякога го гледам че седи изолирано от другите и е вглъбен в себе си но друг път е активен и заинтерсован от дейностите на съучениците ми... и на рожденния ден беше така малко вторачен в една точка но после му минаваше... от авторката