Споделена история от Тинейджърски

Проблем със сестра ми
Здравейте пише ви едно объркано 18 годишно момиче с разведени родители
Ние със сестра ми която е на 15 живеем при баба ми
Имам проблем със сестра ми
Тя няма психически отклонения или някакви заболяваня
Но мисля че си има въображаеми приятели,
Няколки пъти съм я чувала как си говори сама във стаята казваше че се едно някакви хора са до нея, представя се за някаква си Челси Раян
Но когато веднъж влезнах във стаята тя си беше пуснала музика и държеше бутилка с вода и се правеше че пее и танцуваше което не е толкова голям проблем
Не знам какво да направя защото баба ми е стара жена, с майка ми не поддържаме контакт а баща ми е в Германия
Да поговоря ли с нея или какво
Ще ми е трудно да я заведа на психиятър защото живеем в село
Сега някой ще си помисли че ви лъжа но не е вярно
Найстина не знам какво да правя със сестра си и се притеснявам за нея моля ви да ми приемете поста защото съм сама и не знам какво да правя

Коментари

1.   Остави сестра ти на мира. Най-вероятно нищо и няма. Да хората правят странни неща. Ако се държи странно пред всички и няма истински приятели, тогава има проблем.

2.   Опитай се да поговориш с нея и разкажи какво си чула и т. н. и виж нейната реакция.

3.   Всичко е наред, повярвай ми. Просто я остави

4.   Поговорете си! Попитай я как е и станало ли е нещо. Да си призная, и аз съм така, но единствено защото съм самотна. Прекарвай повече време с нея и не я оставяй сама, ако тя не го иска! Успех!
One girl

5.   От редактора на поста : Номер 1 Има приятели и не го прави пред тях поне когато съм била при тях но се тревожа защото четох че едно дете си има такива приятели поне до 7 годишна връзка а сестра ми е на 15 вече