Споделена история от Тинейджърски

Погрешно разбиране
Здравейте! Аз съм момче на 17 години, и скоро се срещнах с едно момиче, с което се оказа, че сме се познавали от бебета. Та, много приятен човек, доста си говоря с нея. Вчера отидохме на дискотека и понеже нямаше дребни, ме помоли да и купя две уискита. Навих се без колебания, защото тя каза, че ще ми ги върне на следващия ден. Но деня мина, а аз останах без стотинка, защото се разбрах с нашите да запазя някакви пари, за няколко дни напред. Бях подразнен и говорих с един приятел за това като бяхме навън. Не знам по каква случайност, въпросното момиче мина покрай нас и ни чу. Аз я познах доста късно и като я викнах тя дори не се обърна. Страх ме е, че може да ме е разбрала погрешно, че я обвинявам, но не е така. Държа на нея като приятел и не искам да си разваляме отношенията за глупости. Какво мога да направя без да се обяснявам като второкласник?

Коментари

1.   Аз съм абитуриентка и даже днес ми беше матурата по БЕЛ. И аз съм много зле по математика даже като се замисля още от 1 клас я мразя :Д, но трябва просто да внимаваш в час и да учиш, това е. Помоли някой от класа или приятел който разбира да ти ги обяснява ако трябва. Иначе като станеш 12 клас няма да ти се налага да имаш матура по математика. Първата задължително ще е по БЕЛ, а втората по избор. Поне при мен е така. Не се притеснявай от матурата, учи, старай се и нещата ще се наредят. На мен пък ми е много трудно да помня неща колкото и да ги уча, даже си ги записвам, чета и пак не ги помня, но се справям все някак. Просто дай най-доброто от себе си, не се притеснявай ни най-малко. Дори да не влезеш в желаната гимназия не е нещо фатално. Аз не случих на желана гимназия, но вече съм решила какво да правя за в бъдеще. Освен това след години ще почнеш да искаш други неща, други цели може да имаш, така че не се знае. Моят съвет е да продължиш с уроците и всеки ден тренирай знанията си и наблегни на нещата които са ти най-трудни. Успех!

2.   До номер 1-Добре ли си? Коментара ти не е за тази тема!