Споделена история от Тинейджърски

Не знам какво да правя и дали той има нещо към мен все още
Здравейте! Моята история е следната, преди 2 години се разделих с човека когото обичам и сега.. Тогава, аз бях на 16 години, а той на 24. Направих много грешки и много го нараних. Една вечер преди 2 години му съобщих, че искам да се разделим, той се държа мъжки и прие въпреки, че не беше очаквал тази новина от мен, но аз тогава бях много малка мислех много различно.. След това той се премести в друг град на квартира и след няколко месеца замина в друга държава, където е и все още...

През тези две години, аз имах и други връзки, една от която съвсем наскоро беше с негов бивш колега, и когато той разбра ме премахна от фейсбук и не ми отговори на нито едно съобщение което му пратих... Преди няколко дни му писах, че много съжелявам, че го оставих, че ми липсва и, че съм направила много грешки през това време и, че го искам обратно в моя живот, но той не ми отговори.. А със сестра му сме най-добри приятелки и тя му писа да ми отговори, но той и каза да ми предаде, че не ме мразел, но не му се пишело... Какво да правя.. знам, че много го нараних, и че с едно две съобщения нищо няма да променя, но не знам какво да правя и дали той има нещо към мен все още...

Коментари

1.   Всеки прави грешки мила, не знам какви са били причините да го оставиш, но си права, сигурно е от възраста в която си била.. Не мога да кажа дали ще се върне при теб. За 2 години може и той да е преживял много.. Ще стискам палци, дано се съберете отново!

2.   нищо, остави човека на мира, той сигурно е друг човек и не му е до теб. намери си друг някой, той е завинаги загубена кауза, спри да го притесняваш и да се унижаваш

3.   Мисля, че няма. Ти си останала красив спомен за бивша връзка и си гледа живота момчето.

Не се знае какво ще се случи утре все пак :)

Но приеми го и ти като красив спомен и спри да досаждаш. Мълчанието понякога е най-красноречивия отговор, който можем да получим от някого.

А ако имаш шанс за връзка с него - той ще поразмисли и ще те потърси :)

4.   Ми аз съм го оставила той сам да си прецени:) Но на сърцето не можеш да казваш кого да Обича и дано да не изпадаш в такава ситуация да видиш тогава как ще се чустваш и дали ще ти е приятно да четеш такива коментари като твойте ;)

5.   Моето лично мнение е, че той все още има чуства към теб и би се върнал при теб някой ден, НО всеки човек има поне малко чуство за самоуважение и дори малко гордост. Ако той е бил нараняван многократно от теб, той няма да се остави туко така, ако мисли, че може пак да го нараниш. Внимавай да не се опита да ти върне цялата болка, която си му причинила. Всеки човек подсъзнателно желае да отмъсти на всички, които са го наранили и не мисля, че той прави изключение. Може би затова те е премахнал и не иска да отговаря, може би се страхува, че ще каже лоши неща, въпреки, че може би все още те обича, за които по-късно ще съжелява!