Споделена история от Тинейджърски

Запознанства с момиче
Здравейте! На 19г. съм от голям Български град. Не изглеждам зле( това разбириа се би го казал всеки човек за себе си :D тренирам редовно поддържам се и така като млад мъж. ) Има едно момиче харесвам я, но не знам как да завържа разговор с нея чрез соц. мрежа. От 4г. я имам в Facebook не сме си писали никога, аз започнах да и харесвам снимките сигурно от година, тя не качва много явно е срамежлива то и аз съм такъв щом пиша тук. :D Завърших средното продължавам висше и така накратко не съм някой простак който пие, пуши или пък прави по-тежки неща, но разбира се едното няма общо с другото, както и да е... Почнах да и харесвам снимките аз доста често качвам и съм леко казано... С една дума обичам да се фукам, разбира се момичетата не обичат фукльовци. Пак фукам се е много грубо казано - просто обичам да качвам често снимки. Ако това го имате за фукане нека да е така. Както и да е та почнах да и харесвам снимките след време и тя започна примерно от 4 снимки 2 ми харесва не знам дали се чувства като длъжна да ми ги харесва иили просто така. Искам да и пиша но не знам какво. Как да завържа разговор какво да и пиша какво да я питам в начало. Мисля че е твърде рано за да и кажа ''хайде да излезе да пийнем нещо'' не би ли трябвало да си попишем и все пак ако е срамежлива едва ли би се съгласила да излезе с човек, които не познава. Дайте идеи, моля ви хора.. Как да завържа разговор с нея.. След ''здравей, как си? '' забивам, честно!

П. П Момичето е на 18г.

Коментари

1.   Като за начало не почвай със "здравей, как си? "

2.   В интерес на истината се престраших и й писах. За сега всичко е добре пишем си :)

- Автор

3.   Брато, как продължи след " Здравей, как си" ? Моля за съвет, защото и аз съм в подобно положение.

4.   Към 3. Еми питах я къде учи къде живее ей такива общи приказки :) Късмет

- Автор

6.   Аз съм жена. Пишат ми много мъже. Отговарям на 1%, независимо как изглеждат по снимките, това не ме интересува. Ясно е че мъже и жени много. На мен ми пишат много и те на много пишат. И където им върже. За да отговоря на някой няма значение как изглежда. За да се видя с него, вече много внимателно го проучвам. Разпитвам общи познати, гледам му приятелите и тн. Всеки пише здрасти как си. Това е като заявка "виж ме, искаю да си пишем" и какво от това? Привлечи й вниманието с нещо конкретно. Например проучи какви интереси има с какво се занимава и й направи комплимент за работата, или я попитяй за интереса й, намери общи интереси. И не я сваляй и не я питай от кой квартал е, къде живее и прочие. Жената има повече интерес ако не знае харесваш ли я или не. Разбира се ако те хареса. А това с харесването на снимките наскоро разбирам че е някакъв повод за флирт. Тя ако има 200 харесвания или дори 50 как ще знае всички наизуст които са харесали? Може да знае само някой конкретен който я интересува дали е харесал. И пак това няма значение.