Споделена история от Тинейджърски

Заплашен
Здравейте! Имам един въпрос, който ме притеснява от няколко дена насам. Пиша тук, защото се надявам да получа помощ от свестни хора и за това благодаря предварително.
Въпросът ми е:
Какво трябва да направя когато хора от онази раса (нека по-културно да ги нарека-роми) ме заплашват с бой заради гаджето ми, което обичат?

Коментари

1.   Полиция.

2.   Щом те е срам да ги наречеш цигани, значи ти е спукана работата.

3.   Съберете една банда въоражени хора и мутри и отидете да им строшите кокалите

4.   1. Събираш твои приятели и ги спуквате от бой!
2. Ходиш въоръжен с боксове, палки, спрейвове и т.н и пак ги спукваш от бой.
3. Купуваш си автомат калашников и пак ги спукваш.
4. Жалба в полицията.
5. Напускаш града, заедно с гаджето (бягаш).

5.   Еби ги в г**а викаш полицията и им казваш цялата история ще ти сложат охрана :). Ако не стане се премести в някой друг град, квартал или държава :D. И последния вариант е отивай да тренираш боен спорт, който те учи да се защитаваш от 2-ма 3-ма това е, което мога да ти кажа или си събери приятелите и ходете да ги набиете

9.   Кажи им, че изборът е нейн, не твой, или техен. Щом тя иска да е с теб, те няма какво да се правят на велики. Ако продължат, им казваш, че при още един опит да те тероризират, отиваш в полицията. Съответно им казваш, че си снимал всичко каквото са направили/ написали и още мааалко да ти кипне и се обаждаш и на полицията, и на мотоклубовете и скинарите. Отделно се свързваш със скинарски организации.

10.   Доколкото разбирам циганин обича приятелката ти. Има много вариации на проблема обаче: приятелката ти циганка ли е също? ... а ти си българин? Тя имала ли е връзка с този циганин (колко време? ) Тя изпитва ли някакви чувства към него? Ти отколко време си с нея? Какви точно са заплахите (бой, убийство, тормоз над роднини, заплаха над имущество)?

12.   Когато бях на 22/23 имах почти същият проблем. Живеех в кв. Красна Поляна. Купих си един турски газов пистолет и накарах един приятел да ми направи стоп муфа на една фреза. От тогава нямам никакви проблеми. Гърмиш на месо или със пипер или с гумени топчета