Споделена история от Тинейджърски

Не спирам да го сънувам
Здравейте!

Преди 5 години се влюбих в едно момче от съседния клас и тръгвахме, и късахме няколко пъти... накрая преди 3 години се скарахме и не си говорехме около година и половина, през която и аз, и той имахме сериозна връзка. Но аз не спирах да го сънувам... постоянно. Един ден най-добрата ми приятелка ми разказа един сън за мен и него, който се сбъдна от части. С него си проговорихме, започхнахме да излизаме ( с негов приятел и мойта приятелка ) и аз спрях да го сънувам. После той се раздели с неговата приятелка, а аз с моя приятел. Една вечер ми каза, че едвали не съжалява, че сме скъсали и аз бях шокирана, защото винаги съм си мислела, че не му пука. Казах му, че се радвам, че сме приятели и той ми отговори, че ние никога не сме били, и никога няма да бъдем приятели, което беше много странно, защото той ме търси, вика ме да излизаме, а когато излезем се държи с мен сякаш съм му само приятелка. Откакто си проговорихме го караме на забивки. Искам си го обратно и той го знае ( не съм му го казвала, но ме познава), но ми дава много объркващи знаци. Когато се забиваме ми казва, че е пиян, а всъщност не е и незнам защо ме лъже. Беше ми казал, че като завършим няма да се виждаме, но продължаваме да се виждаме и то доста често. Откакто завършихме отново започнах да го сънувам... отново постоянно. Вече незнам какво да правя. Моля за съвет! Предварително благодаря!

Коментари

1.   Имам подобен проблем. Всъщност това, което сънува човек е несбъдното му желание. Мисля, че си влюбена, а когато човек е истински влюбен в някого, той не спира да мисли за него-било то насън или просто като мисъл, която не се отлепя от главата ти. Не мисля, че това може да се предотврати по някакъв начин. Но с времето надявам се ще спреш да го сънуваш. Ще срещнеш някой др. и така. Успех!