Споделена история от Тинейджърски

Не знам какво искам
Здравейте! :)
Моля публикацията ми да бъде одобрена от редакторите
Аз съм момиче на 16 години. Досега не съм имала сериозна връзка.
Има едно момче от класа ми..
Така всичко започна края на 9 клас, когато се сближихме доста, по незнайни причини, даже приятелите ни казваха, че изглеждаме като женени хаха. Тази шега ни сближи още повече и се шегувахме постоянно. Лятото бях на море с моята приятелка и засякохме това момче и брат му. Бяхме заедно 1 ден само, тъй като те си тръгваха на следващия ден. Прекарахме си страхотно и от тогава той започна да ми пише всеки ден. Стана част от деня ми да си пишем. Дойде и учебната година и си бяхме доста близки. Той си има доста лични проблеми, бие се понякога, контактува с грешни хора. Един ден се сдърпа с едно момче от класа и си тръгна от часа. Аз тръгнах след него и си говорихме доста. Намекна ми, че има чувства към мен, аз нищо не казах. Обаче, вече доста очевидно показва чувствата си към мен, честно казано и аз не се дърпам. Но когато си помисля да тръгна с него сякаш нещо ме спира, не ми дава. Родителите не го харесват много, тъй като бяха на морето с нас и не бяха много очаровани от него хаха. Да се върнем към главния ми въпрос. Не знам какво искам. Усещам, че имам нужда от някого до мен, но има нещо в него, което не ми дава да съм с него, имам чувството, че като сме в един клас нещата ще са по- сложни, а и това с боевете не ме устройва въобще- не удобрявам такова поведение. А като видя някое момиче да си говори с него ревнувам. Човек да не знае какво да ми каже :D Та това е моята история, ако имате съвети, бих била много благодарна. Весели празници <3

Коментари

1.   Ето ти го отговора на въпроса кое те спира да си с него: "като сме в един клас нещата ще са по-сложни, а и това с боевете не ме устройва въобще-не одобрявам такова поведение". Весели празници. ^-^
- Момиче, 19г.