Споделена история от Тинейджърски

Истина ли е?
Здравейте, търся някой да ми помогне. Пред дилема съм- Обича ли ме или ме заблуждава?
Преди 4 месеца се запознах с момче в интернет. След време той ми каза, че ме харесва и иска да сме повече от приятели. Но аз отказах. Не сме си писали повече, до преди една седмица.
Поканих го вкъщи. Правихме секс и на двамата много ни хареса. Дори мога да кажа, че това е най- хубавия секс, който съм правила. На следващата вечер се видяхме пак. А на третата среща по време на секса, той ми каза- Обичам те! Това Обичам те, го чувам за шести път от него... Не знам... Истина ли е? Или го казва, защото обича секса с мен...
Мъжът казва истината само в леглото - Да вярвам ли?
Моля за съвет!

Коментари

1.   Всеки човек влага различен смисъл в думите "обичам те"... Може да е от тези, които бързо се привързват, знам ли. Мога само да гадая. Времето ще покаже искрен ли е, или не.

2.   Постепенно с времето ще разбереш ти самата дали е така, , от няколко срещи не знам... Плюс това той трябва да ти го и докаже а не само да го казва!!!!

3.   От Авторката.
Наистина трябва да докаже думите си... Но толкова много искам да е истина!

4.   Е, щом не си е отишъл след първия сеанс, значи има шанс и да е вярно:) Времето ще покаже.

Борония

5.   Каниш в дома си някой си от интернет и още на първата нощ си лягаш с него? Е, явно света много се е променил напоследък.... Аз не бих паднала толкова ниско....
Но нека сега по темата....
Пича просто е бил щастлив, че е правил секс.. :)

6.   От Авторката.
Ами мисля, че в това няма лошо. Аз познавам момчето и знам, че е свестен. Пък и като има силно привличане между нас, защо да не стане и нещо повече. Аз съм на 20 години и живея в 21 век. Нека не сме консервативни и да не съдим хората само по делата им!

7.   авторке, много е вероятно действително да те обича, или той самият да вярва така така!!!
Мъжете идентифицират секса с любовта, не е случайно, че в такъв момент ти го казва. Трудно им е и да изразяват иначе чувствата си - като са били малки и са си обелвали коленцата са им казали „юнак болка не знае“ и готово, докато ние сме имали правото да се наплачим в скута на майките и бащите си!
Ти го познаваш след толкова чатене много добре, знаеш какъв човек е, какво му е важно в живота. Особено, ако е свикнал да крие иначе чувствата си, в момент на секс, може да успява да се отпусне. После да се притеснява, нали е мъж - не говори за чувства, трябва да е желязен, не някакъв лигльо!
Не поставяй всичко под съмнение, отдай се на любовта и обичта и не се пази от нараняване, защото огасваш жарта, преди да се е разгоряла.
Наслади се сега на момчето, ако го харесваш, обичаш и сексът също е добре - какво искаш?
Ако не ти беше казал, че те обича, недоволна - сега ти го е казал - недоволна!
Не очаквай да коленичи и с пръстен и роза да ти каже „обичам те“ - нали самата твърдиш, че си жена от 21 век, а ние в приказки не вярваме. Мъжете са също просто хора, но малко по-различни. Сексът им е важен и го отъждествяват с любовта и затова доста мъже, чиито приятелки заради някакви други причини им отказват секс, са нещастни, чувстват се необичани и накрая изневеряват, търсейки не толкова секс, колкото любов и близост.
Споко и честито!!! Пий от виното на любовта, не се страхувай! Смело, смело!

8.   От Авторката
Благодаря ти много, точно от това имах нужда!

9.   ами не знам дали сме ти задоволили нуждите, ама момчето ти 100% е!!!
Затова се радвай на близостта, любовта и секса и да не ти дреме - принцове на бели коне няма, грабвай жабчо и го целувай, докато се превърне в... ами харесвай си го такъв, какъвто е!!! Успех!!!

10.   Здравей :) М надявам се да съм ти полезна с моето мнение.. според мен той може да го е казал, защото наистина го чувства.. осамотете се някой път и го попитай.. Къжи му без да лъже да ти каже.. А ти същевременно го погледни в очите! ОЧИТЕ КАЗВАТ ВСИЧКО :) А ако не.. виж дали те харесва истински, излезте навън.. и ти му къжи, че има зад него момичте по-красиво от теб! а ако той се обърне, значи не му пука... значи, че просто Секс. :(.. ако не се обърне значи, те обича и харесва истински.. все пак.. Не се знае може и наистина да те обича... но обичам е много силна и тежка дума.. Хайде това е от мен! Поздрави, Иморталия! :)

11.   до номер 9 кефи ме мисленето ти