Споделена история от Тинейджърски

Прекалено съм висок за годините си :(
Здр на всички! Искам да споделя моя проблем, които всеки ден ме тормози... Та той е свързан с ръста ми. Висок съм 185-6 и съм на 17 и 6 месеца. Проблема е че съм слабичак и висок, а приятелите ми са по 170-175 рядко 180... Също така често ритам сред по-големи приятели и те са по 180 на по 22-3 години.. Някак си ми е гадно да съм толко висок и незнам дали занапред ще намирам момичета, след като съм толко висок... Надали това ги привлича... Надявам се до 1 година да спра да ръста, само дано не мина 190.. Има и нещо положително от 1 година съм дръпнал с 1 см МАКСИМУМ, което ми дава някакъв кораж, че може и да не дърпам още много нагоре. Това е дано сте разбрали какво исках да кажа и ми дадете кораж или някакъв вид съвет.

Коментари

1-50 от 57

1.   да ти имам и проблема!
Хората се чудят как да се извисочат, ти...
Ще растеш още максимум с 3 см., спокойно значи. Много си си добре даже, жените обожават високи мъже! Аз не те и намирам за толкова висок.
176 съм висока, приятелят ми е 190 см. +, но има и иначе нещо по кокалите си. Съветвам те не да се комплексираш за ръста си, а да почниш да тренираш сериозно и да налееш някакви мускули върху тези кокали. Висок мъж с хубаво тяло - това е мечтата на жените!
По-дребен определено няма да станеш, но по-атрактивен и атлетичен- определено можеш - тренировки, богата на белтъчини храна и повече духовна храна и жените няма да те оставят на мира, ще се бият за теб!

2.   Съгласна съм с 1, за мен мъжете под 190 не са толкова високи :П. Едно време и аз се притеснявах, че съм много висока, но на края не пораснах чак толкова и сега съжалявам. Страхотна ти е височината. :)

3.   Синът ми е на 17 г. и два месеца и е висок 190 см. Даже се страхувам, че още може да е пораснал. Шегуваме се, че за него не важи пожеланието : яж, за да пораснеш. Той доста слаб, яде непрекъснато, но сега се развива. Карам го да направи малко мускули, но пустия мързел му пречи. Иначе е с добре оформено тяло и се надявам да понаедрее /на ширина, а не на дължина/. Така, че напротив - много си си добре даже. Само спортувай и няма да изглеждаш тънък и висок е едър млад мъж.

4.   Гени, какво да ги правиш :)) Пък аз съм малко по-голям от теб и съм нисък.
Ако това ще те успокои - в съседния блок има едно момче над 1. 90, пък е само на 16. Доста по-развит от връстниците си. Но естествено това не си го е избрал той :))
Имай едно на ум - жените харесват високи мъже ;)

*Syndrome

5.   ей, браво!!! растете момчета, много сте готини така! Харесвам високи мъже, обожавам да ви гледам - оставам с това, защото съм с такъв и много трябва самата аз да си го защитавам от жените. Баща ми е 1, 80 м. и дълго си търсих висок приятел. Сега съм с мъж, по-висок от 1, 90 м., много ми го гледат другите жени и само трябва да го дърпам, за да покажа, че е с мен! НЕ ВИНАГИ ПОМАГА ТОВА!
Трупайте месце по кокалите, момчета, и няма да има оправия и за вас - дори по-дребните момичета, които ще ви стигат до пъпа, пак ще ви преследват - ужас за майките ви и за приятелките ви - как да ще ви опазим!!!

6.   И това ако е проблем... Обожавам високи мъже! И не съм само аз:) Стига си се сравнявал с другите. Ти си си ти, а ръстът ти е чудесен. Моят човек е 190 и е подчертано слаб. Според мен изглежда перфектно.

Борония

7.   Според мен идеалният ръст на жената е 165
а на мъжът 180.
Аз лично съм 162 и много харесвам мъже 190 -много е сладко.
Като се кача на токове стигам към 170 да кажем и разликата е една педя кажи речи.
Авторе, едва ли ще растеш повече. Абе докато не си минал 210 не е грозно
:)

8.   Има една темичка "нисък съм“, мопже би ще ти хареса да я прочетеш... Сега растеж и това е една от причините да не успяваш да натрупаш килограми, като спреш да растеш, ще започнеш да се оформяш и няма да си толкова слабичък. Колкото до фраста ти, много момичета харесват високи мъже. Аз самата искам мъж минимум 185см, а баща ми и брат ми са близо 2м :)

Лола

9.   И аз подкрепям Номер 1, да ти има проблема. По-скоро аз като жена бих се дръпнала от теб не заради височината, а заради други грешки, които би могъл да поправиш
1. Когато думата е подлог задължително се поставя в пълен член.
2, Преди "че" се поставя запетая
3. Думата е рАста. Човек расте, не рЪсте.
4. Пише се кУраж
5. И отново е кУраж
И разни други препинателни знаци, изобщо наблегни на този проблем, на 17 години си

Птичето

10.   Искам да благодаря на всички за коментарите и кУража! В момента работа над мускулите, а също така ще приема и забележката на Номер 9 за правописа!

11.   Чудесно!
Извинявай за острия тон, Авторе, разбирам, че си имаш своите проблеми и не искам да ги омаловажавам, но ми писна от награмотност!
Дано намериш ЖЕНАТА до теб, която ще те обича безрезервно, независимо от ръста ти, дбелината ти, кожата ти, цвета на очите, религията и прочее!

Птичето

12.   Изцяло подкрепям Птичето. Тя е много мъдра и много фина жена. Послушай я, авторе.

Борония

13.   Еййй, имаше една тема на момче, което се оплакваше, че 170 е нисък, ти днеска се оплакваш, че 185 си висок... няма угодия... ВСЯКАК СТЕ ХУБАВИ, СТИГА ДА СЕ ОТНАСЯТЕ ДОБРЕ КЪМ ЕДНА ЖЕНА!!! Стига си ги мерете... ръстовете ;)

14.   Това наистина е голяма простотия но да ви кажа честно си е доста гадничко направо маниакално. Аз имах същия проблем близо година се сравнявах постоянно с другите макар да бях 183-4 но с времето отшумя като си втълпи човек нещо е*и му майката.

15.   Момче ти добре ли си?
Кой харесва джуджета
Я се замисли само колко хора биха искали да са на твоето място и още колко ти завиждат на проблема
Аз лично винаги съм предпочитала по-високи момчета

16.   За всеки влак си има пътницииии!!! Аз харесвам ниски, повечето жени харесват високи! Голям проблем била тая височина, еееееееееееейййй!!!

18.   Хора аз вече найстина имам проблем. Висок съм 1. 90 на 15 години и тежа 70 кг. И не знам как ме възприемат момичетата защото съм слабичък.

19.   до 18. :
ми до колкото знам момичетата се кефат на по-високи,
и от бързото израстване се получава това да си по-слаб. Не се притеснявай, яж по-здравословно и по повече и прави някакви упражнения, спортувай или поне се разхождай навън.

20.   18, не виждам проблем... има много момичета, които си падат по слабички, включително и аз. Когато видя издадена ключица на мъж например и се побърквам :)

21.   Аз съм на 16г. и съм 1. 88см.. Гордея се с ръста си, наистина не те разбирам.. Пълно е с късокраки, еднометрови създания, които отблъскват момичетата от 100 метра разстояние! Я се стегни, повечето жени обожават такива като нас с теб! ;)

22.   Ами аз съм 1, 70 на 14 години :) Твоята височина си е супер :)

23.   Няма защо да се притесняваш 185 е много добър ръст, защото повечето момичета харесват високи момчета а и ръста ти не определя всичко

24.   Ем супер!! Аз съм момиче и много харесвам високи момчета. Няма защо да се притесняваш! Супер ти е височината. А и без това и аз не съм много ниска, че даже съм си висока доста... Повечето жени харесват високи мъже. Стига да не са изгърбени!!! Не се тревожи, живей си живота и да не ти пука! Чао чао :)

25.   Обожавам високи момчета!! Не се безпокой, това вдъхва у жените сигурност.. ;)

26.   Тренирай нещо. Налей малко мусколи и това е. И №25 е права. Високите мъже вдъхват сигурност у жените. Аз съм на твойте години и съм към 185 и точно ми дреме на... И в кръга на шегата, ако искаш ела в моето училище, там има доста хора над 180. Ще се чувстваш добре.

27.   Да ви имам и проблемите аз съм висок 212см и съм 160 кг. Спрях да рста на 20-21. Чувствам се много добре и не ми пука за мнението на другите. И все пак ми е писнало да се набивам на очи и всеки ден да ме питат колко съм висок :)

28.   До номер 7:Идеалният ръст на жената НЕ Е 1. 65.. много са дребни, високите жени са по-красиви, по-елегантни и повече ни се харесват, повярвай ми ;) за жена, според мен, 1. 72-1. 73 е идеално.. вече над 1. 75 става прекалено. А колкото до автора... брат, аз съм висок 1. 78 и всичко бих дал да съм по-височък като теб, мацките обичат високи типове.

29.   Аз мисля, че не си толкова висок. Перфектен си като бях на 12 имах нещо като гадже на 14 и беше висок колкото теб 1. 85 дори още нямаше 14. Спокойно добре си си!

30.   няма такова нещо. това е пълна глупост "прекалено съм висок за годините си" Аз лично съм на 15 и съм 1, 82 и много се радвам тъй като зная, че някой са къде къде по ниски..

31.   приятелю като теб съм и аз съм 1. 86 но съм малко по слаб от теб но никой не ми се е подигравал ще дойде времето когато ще качиш 30 40 кила

32.   Оо аз съм момиче и съм висока 1. 60, но ОБОЖАВАМ високи момчета. Просто височината много ми действа, да не кажа най-много. така че не се комплексирай, не знам даже защо го правиш.. ходи на фитнес, храни се добре, и килограмите ти ще се балансират с височината ти..

33.   :Д това са пълни глупости бе момче :ДДДДД! Притеснявал се за ръста си! Аз съм момче на 20 години, висок съм 185-6, и даже ми се струва, че съм нисък xD! Искам да стана поне 1. 92, 193 сантиметра! А ти се плашиш че си на 17 и си колкото мен! Не съм много тежък, 80 КГ съм, но естествено съм оформил цялото си тяло. Тренирам - тичане, коремни пресни, лостове, бокс плюс малко фитнес (но избягвам фитнеса щото там ставаш като кран и едвам реагираш, ставаш ФЛЕГМА). Та, не се плаши млади човече ;)! В България жените са с 200 000 повече от мъжете, кв'о ти пука xD? Все ще те ареше някоя! "За всеки влак си има пътници" тва е ;)!

35.   хмм аз съм на 13 и съм около 1. 90 това ме притеснява :(!
не е шега това е истина!

36.   братле аз съм на 18 и съм 182-183 см и на мене тва ми се струва много и нз дано да спра да раста, защото и аз като тебе имам малко приятели които са по високи от мене на пръсти се броят и такива дето са колкото мене, та мисълта ми е че повечето са ниски и някак си и аз си създавам комплекси като тебе но това е боя работа колкото ти е писано толкова :)

37.   Не се комплексирай! Ходи изправен, това е много важно. Много е грозно високо и изгърбено момче. Познавам няколко момчета на 16г с ръст 197-200см И да ти кажа че много добре изглеждат ;)

38.   Висока съм 1. 75, високите момчета ме кефят супер много о. о
Вики

39.   Аз следващия месец навършвам 13 и съм 1, 74. Много не ми пука от това, но момчетата, които харесвам винаги са по-ниски от мен :(. Моя съученичка има брат, който бил на 20 и е 2 метра. Така че не се притеснявай. Пък и много момичета като мен харесват високите

41.   На мен пък адски много ми харесват по-високите момчета, не знам дали е заради причината, че и аз съм доста висока. :3

42.   Ти, не си добре! :D
Да си висок има само предимства!
Не знам какво е гадното на това да "изпъкваш" малко повече? !
Аз съм на същата възраст като теб и съм 184-185!
Само предимства съм изпитвал до тук (освен, че не съм свикнал с ръстта си и си удрям главата почти навсякъде :D:D:D)...
Не се тревожи и гледай САМО напред!

43.   Аз съм на 14 и съм 187 и не се оплаквам LOL!

45.   Искам да ти кажа, че си перфектен, най-много да тръгнеш на фитнес и едно уникално тяло да изкараш. Момичетата харесват високи мъже! Все пак какво е това днешно време? Училищата момичетата по-високи от момчетата хаха. Изобщо не се комплексирай, виж момчета/мъже 170 с какво самочувствие са. Хващяш си някоя мацка 1. 70 и сте перфектни хаха късмет за напред

46.   Аз съм на 16 и съм 186, но искам още да раста дееба! Да ти имам проблемите...

47.   Започни да ходиш на фитнес често и ще спре растежа ти ;)

48.   По-добре по-висок, от колкото по-нисък. И бъди сигурен, че има много момичета, които харесват високи момчета.

49.   Аз съм момиче на 14 години и съм 185 см висока... Ти си перфектен! Един съвет от мен не си спирай растежа насилствено! :)

52.   Според мен това не е проблем. Моя съвет е да започнеш да изграждаш мускулна маса, но не с добавки, а само с храна. Така със сигурност теглото и височината ще са в кондиция.

53.   Аз съм на 13 и съм 1. 60 какво да ти кажа нормално е, но от класа ми има много момчета доста по-високи от мен и не само от моя клас. Смисъл ние не сме на класове де оф както и да е. Нормален си си втълпяваш си само...

Метал 13г.

54.   Момчето, аз имам приятел на 14, който е 184 а аз самия също съм на 14 и съм 171.

55.   Аз пък съм на 14 и 2месеца и съм висок 185.

56.   Да имаше повече хора като теб...

1-50 от 57