Споделена история от Тинейджърски

Защо не вярват, че аз мога да се справя и да сбъдна мечтата си !?!
Здравейте!
Искам да споделя с вас моята история.

Знам, че звучи банално, но аз искам да стана певица. Това е детската ми мечта. Най-силната ми мечта. Това е мечтата към която се стремя и не искам да оставям. Това е мечтата, която само като се сетя, че мога да осъществя и се чувствам щастлива. Когато съм на сцената знам, че това е моето място и колкото и да съм притеснена се чувствам много щастлива, защото обичам да пея. Когато съм зад сцената и като наближи времето да изляза, сърцето ми бие все по-силно и ми казва, че аз мога да се справя. Да, не съм пяла сама, а в група, но и това ще стане някой ден. Дано да стане.

Никога не съм пяла сериозно пред приятелите ми и не знаеха до вчера, че не пея толкова зле, колкото те си мислеха. Когато започна само ми казват да спра, да не им надувам главата, но аз не мога да спра. Това ми е в кръвта.

Гледам да не изпускам никоя възможност, която ми се появи на пътя, защото знам, че ще ме доближи все повече към целта.

Бях на пеене и ме чуха, казах ми, че съм била добра. Все пак бях сериозна. Когато казвам, че ще стана певица и съм уверена в себе си, те ми се подиграват. И не мога да разбера защо? Все си мисля, че може би завиждат, защото не се занимават с нищо и ги е яд, че аз мога да успея. Толкова ли е силна човешката злоба? Защо никой не ме подкрепя? Защо не идват толкова редовно на концертите ни?

Знам, че всеки си има свой живот, но аз искам малко подкрепа. Да не би да се става певица за един ден, без никакви усилия, без никакви жертви? Знам, че няма да е лесно, но не искам да се предавам.

Понякога когато ми говорят така се чудя защо не вярват поне малко в мен. Защо не се опитат да ме разберат. Защо не виждат, че аз ще се боря и няма да се откажа преди да стигна там горе - желаното за мен място.
Не мислете, че искам най-много славата или парите. Да, това са нещата, които всички известни получават, но аз не искам тях. Искам хората да ме обичат, да пеят песните ми и да ги радвам. Защото музиката е животът на повечето хора.

И знам, че повечето от вас ще си зададат въпроса, дали искам да стана чалга певица? Не, не искам!

Често искам хора, които да са с мен винаги и да ме подкрепят.
Може да ви изглежда така, че летя твърде високо, но това съм аз.
Знам, че тези, които твърде много желаят дадено нещо то се сбъдва. Искам същото за себе си.

Хайде, благодаря, че прочетохте всичко това. Просто исках да споделя! :))

Коментари

1.   Е, хайде стига толкова си се филмирала. Щом не искаш славата можеш да пееш навсякъде и 5-6 човека да ти знаят песните. Явно точно това искаш.

2.   Първо- браво на Дисни и Америка- добре си вършат работата :)
Второ- знаят колко е трудно хората, затова те съветват, не мисли, че ти завиждат, искат ти доброто и се мъчат да ти дадат най-правилния съвет. Аз лично не виждам лошо да пееш, но не забравяй ученето, защото това ще ти изиграе лоша шега, ако не ти се получи. Честно... в България не виждам голям шанс да процъфтиш, но ако издърпаш в друга държава, си е вероятно да успееш. Въпреки че там конкуренцията е убийствена и жестока. Но щом това те прави щастлива, мъчи се, за да не погледнеш някой път назад и да си кажеш "Ами ако бях опитала? ". Недей да живееш с недоизпълнена мечта. Знам колко невероятното е чувството да си на сцена- вероятно най-красивото на света. Така че- опитвай се с всички сили, никога не се предавай, а защо не пробваш и в YouTube? Качвай клипчета, на които пееш и свириш /ако можеш, разбира се/. Там е открит и Джъстин Бийбър /не, не го харесвам, но го давам за пример/, както и много други звезди, но трябва да се помъчиш за огромна популярност там. Пускай си клиповете като видео отговори на по-известни там, пускай ги като съобщения, явявай се на предавания и концерти /колкото се може повече/. Х-фактор и другите там са уникална възможност, но не знам дали имаш достатъчен талант, нотна грамотност и още много неща, които са ти необходими. А и не написа на колко години си? Да позная: между 11 и 14?
Успех, дано съм ти помогнала! (:
Момиче на 15 години

3.   До номер 1....

Хейтъри не се толерират!!!

И още нещо приятел... не е хубаво да харесваш собствения си коментар. : )

by S2

4.   От автора до №1 - да знам, че написах, че не искам славата и парите, но преди това съм написала, че не искам най-много тях. Което означава, че ги иска до известна степен.
Благодаря на № 2 :)

6.   Не се отказвай от мечтата си, бори се! Аз като теб имам една мечта и тя е да пиша и да издавам свои книги. Успех!

7.   №6 Пожелавам ти от сърце да се сбъдне мечтата ти ! :)

От автора

8.   Извинявай, но какво точно пееш? Какъв жанр?

9.   Благодаря на автора! Ти също се бори за своята.

10.   Аз те подкрепям! Вярвай в себе си и се бори за мечтите си. И не позволявай на никой да ти казва, че не можеш да го направиш!

11.   Щом това е твоята мечта и не става дума просто за хоби опитвай да пробиеш по всякакъв начин. Явявай се на кастинги, конкурси, стига годините да ти позволяват. Пък може да се получи - зависи от таланта и късмета ти.

13.   Вярвай!! И на мен никой не ми вярва, че ще успея, но аз съм сигурна.. а и щом не искаш слава и пари.. може би ще тии е по - лесно.. аз искам актриса и то в Холивуд и си вярвам.. ами тии.. просто не губи надежда

14.   Аз съм на десет и казват че пея хубаво, но ме е срам да пея пред другите много искам да стана певица малко по малко, но няма да се откажа от мечтата си.