Споделена история от Тинейджърски

Самотен съм
Здраейте аз съм момче на 18 години от Горна Оряховица! Уча във професионална гимназия, всяка година завършвам с успех над 5 и 50! Досега съм имал само една връзка с момиче а и то беше от Несеберъ и много рядко се виждахме с нея докато един ден прекратихме изцяло всякакви взаимоотношения! И оттогава доста съм се отчаял и не мога да си намеря приятелка с която да си споделям всичко и да излея цялата си любов върху нея! Правя всякакви отчаяни опити дори и в интернет но без успех! Много ми е тъжно понеже виждам че почти всички мои приятели си имат половинки а аз съм сам! Моля ви помогнете ми! какво да правя!

Коментари

1.   На много кратко, и аз имам подобен проблем като твоя, но и разбрах какво да правя, и то не е нищо свързано с човешките глупости. Рано или късно ще разбереш какво ще става :) Не се отчайвай, защото не ти помага ни най-малко, повярвай ми, минал съм през повече неща от колкото някой може и да се представи.

-Death_Blade ^

2.   Здравей! Хм... трудно ми е да ти помогна, защото и аз самата доста често се чувствам така, но все пак бих ти дала следните съвети:
Старай се да не превръщаш търсенето на любов в цел. В смисъл не си мисли, че на всяка цена трябва точно сега (или поне в близко бъдеще) да си намериш приятелка. Дори когато си изгубиш нещо и тръгнеш да го търсиш го намираш много по-трудно, отколкото когато забравиш за него. Забравяйки го, го намираш по-късно, когато най-малко си очаквал. Ако погледнеш така на нещата, свързани с любовта, не мислиш ли, че би било по-добре. По-добре е изведнъж, когато най-малко го очакваш да ти се изпречи на пътя някоя умна красавица, нали? Отколкото да я търсиш, търсиш накрая да се отчаяш до такава степен, че да си хванеш някоя, колкото да не си сам и в крайна сметка да страдаш, защото тя не е била... подходяща.
Конкретно какво да направиш няма как да ти кажа. Не мисля, че изобщо някой би могъл. Ако имаше някакъв конкретен начин, като цяло, по който хората да си намират подходящи половинки, всички щяхме да знаем за него и тогава нямаше да пишеш тук :).
Знам какво ти е и бих ти казала, че е най-добре да си намериш някакви занимания (нещо което те влече), за да си отвличаш вниманието. Излизай по-често с приятелите си и приятелките им, защото някоя от тях може да доведе нейна приятелка и да си паснете. Ходи на места, където има много хора. Общувай с различни хора. Така рано или късно със сигурност ще стане. Желая ти успех и не се отчайвай! :))))

3.   здравей, аз съм Габи, на 13 съм и нямам твоя проблем, но ми се искаше да ти помогна по някакъв начин..

аз също съм отличничка между другото :)

не знам какво да кажа по темата... просто... излизай по-често, срещай се с приятели.. :)
надявам се да съм помогнала

5.   От автора: Ми какво да ви кажа всяка седмица си спортувам редовно! Ходя на фитнес 3-4 пъти седмично, и по дискотеки ходя, към жените винаги съм бил мил и любезен и много момичета са ми казвали адва ли не че съм момче мечта но дотам! А другия проблем е че истинските ми приятели се проят на пръстите на едната ми ръка!

6.   Да така е съгласен и аз съм самотен като тебе,истински приятели почти няма аз нямам никви приятели и съм,и съм адски самотен

7.   Здравей.Аз съм момиче на 17,ако искаш можеш да ми пишеш на емайла - tv_d@abv.bg