Споделена история от Тинейджърски

Вкуса на мъжете
Какъв е вкусът на мъжете там долу? Сладък или солен или друг?

Коментари

1.   По-скоро питаш какъв е вкуса на мъжката сперма. Ами това зависи от много фактори, но мисля най-много зависи от храната и какво пие един мъж. Химикалите и течностите които влизат в тялото на мъжа се отразяват на вкуса на неговата сперма. Но какъвто и да е вкуса на спермата, до сега колкото порно съм гледал, не съм видял нито една жена да направи неприятна физиономия, когато гълта сперма. Струва ми се, че всяка жена има свой вкус както за храната също така и за спермата. Сладка или солена сперма има ли значение. Тези жени които гълтат сперма им прави кеф. Нали.

2.   Не му духай.

3.   Солен с малко горчиво, алкохолът се усеща много гадно. За сокчето говоря де. Иначе ако си го е измил, има просто вкус на кожа. Не е като при нас да остава винаги лека рибена миризма.

4.   3, лекувай си вагиналната инфекция.

5.   3. жена ми пък не мирише не риба никога.

6.   От 3: 4, нямам. 5, и на какво мирише, на цветя ли?

7.   6, не на цветя, но не и на развалена риба

8.   От 3 до 7: Сега... имаше един коментар в друга тема: "на риба може, ама да не е чак на забравена риба". Нормалната миризма според мен е на прясна риба (подобна, не същата). Извинявам се, че оспамихме темата.

9.   Сори, но имаш. Рибената миризма е отличен показател за това.

12.   Мириса на риба е сигнал за инфекция, най често от измиване със сапуни и интимни гелове.

13.   Забавен въпрос, вкусът е по-скоро неутрален към солен, с леко химически (поне аз така го усещам, а някои го оприличават на белина) подвкус. Не е нещо приятно, нито вкусно, но е поносимо.

14.   Зависи ;) много е странно на вкус, определено не е горчиво, по-точно нещо между сладко и солено :д но моят мъж клони към сладко. Не е нещо гадно на вкус, даже е готино усещане! Със сигурност си заслужава да опиташ

15.   Е мъжете дето казват че им миреше на риба да се прегледат с какви мърли си лягат :)

16.   Номер 1... точно защото е порно... те са свикнали на това и са актриси. Мъжете си въобразявате че всичко в порното е не по-различно от реалния живот.