Споделена история от Тинейджърски

Секс....
Здравейте искам просто да ви разкажа и ако някой може да ми даде съвет, нека го направи. До сега винаги съм губела в любовта, винаги съм била прецаканата, може би проблемът е в мен, или съм прекалено влюбчива. или се доверявам много. Накоро се запознах с него, на пръв поглед, красиво момче с много мил характер. Личеше си, че беше много добре възпитано. Оказа се, че ме е харесал, както и аз него.. разменихме си номерата, той ми звънеше. Всичко вървеше идеално, докато вчера не разбрах нещо което бил казал за мен... че просто искал да спи с мен.. разбира се, че нямаше да се случи преди да съм го опознала до съвършенство, има още нещо което трябва да знам, но човекът който ме предопреди за това не каза другата част. Немога да си представя, че щом едното нещо е толкова сериозно, то другото... рейгирах остро и реших да прекъсна контакт С НЕГО И ЗА НЕГОВО ЩАСТИЕ ВЧЕРА НЕ Успяхме да се видим, АКО ТОВА СЕ БЕШЕ СЛУЧИЛО.. ГАРАНТИРАМ, ЧЕ ЩТЯХ ДА си изпусна нервите и мисля, че в пълното си право. Сега малко поумекнах и съм готова даму простя всичко, стига просто когато ме види да не бяга, а да дойде да поговорим.. Ккаво мислите за всичко, мислите ли, че съм прва в тази ситуация...

Коментари

1.   Чакай малко... Не се пали, мисли. Ти с ушите си ли го чу или го прочете черно на бяло, или ти го каза някой "доброжелател", сиреч интригант. Може да са те излъгали. Опознай човека, не слушай хорски дрънканици.

Борония

2.   според мен не го търси повече, а за това за прощаването няма смисъл. той щом го е казал значи го е мислил и едва ли ще си промени интереса

3.   Според мен не си права. Аз не ти е казал нещо, с което намеква за сериозни намерения към теб, въобще не си права. Човекът те иска, за да спи с тебе. Не е длъжен да се обвързва с тебе.

4.   Бороня е 100% права, тъкмо това щях да ти напиша - най-вероятно си станала жертва на интрига, а момчето си няма хал-хабер.
И да, сигурно иска и да прави секс с теб, нормално е, когато харесваш и желаеш една жена, но се довери на интуицията си, на собствената си преценка, не на хората!!!

5.   Аз съм номер 3. Ако пък го харесваш и не искаш само да спите заедно, просто го попитай направо и да ти каже. Няма смисъл да го режеш само по слухове.

6.   Изобщо не вярвай на думи, които се носят свободно из въздуха. Никой не ти гарантира достоверност. Не съди момчето прибързано. Дори и да го е казал, нали се сещаш как говорят мъжете пред приятелите си, как се опитват да се изкарат мачовци. Опознай го и не се влияй от чуждо мнение.

Мег*

7.   Говори директно с него и не взимай за чиста монето всичко, което другите ти казват. Аз направих веднъж тая грешка - много време излизах с приятеля ми, даже връзката ни беше стигнала малко или много на ниво привързаност и навик, а не толкова на чувства, ама както и да е. Та така ме бяха лъгали какво уж е говорил и как му било писнало да сме заедно и така нататък. Аз естествено реагирах остро, спярах да излизам с него, без да се карам, без обяснения. Просто от обида прекъснах всякакъв контакт. Накрая излезе, че нищо не е бил казвал, ама времето не мога да върна назад.
По-добре директно го питай и по реакцията му ще разбереш дали се оправдава или наистина нищо не е направил :)
Ана

8.   И да иска да спи с теб, какво лошо виждаш? Да не би да е сам в леглото? Просто си изясни това момче какво е за теб. Сподели го с него. Виж реакциите му. Твоята позиция ме навежда на мисълта, че искаш някаква гаранция, все едно че купуваш телевизор. В любовта такава няма. Възможно е днес той наистина да те обича, но след месец или два това да е така. Същото важи и за теб.

9.   Не се пали, някой може да ви вкарва в интрига нарочно. Помисли си ти как ще се почустваш ако някой му наговори куп глупости за теб и той те зареже.
моят съвет- уверявай се в истината сама. Един разузнавач беше казал:"Пий вода от извора! " много е вярно.
Успех Д-р Хаус

10.   Пфф.. Защо слушаш хората? Ако това, че той те иска само за секс, е вярно, ти ще го разбереш сама, защото, както казваш, няма да му пуснеш на втория ден! Ако той наистина те иска, за да спи с теб, когато види, че не си лека жена, просто ще се отдръпне от теб! Освен това, той не е идиот, няма да сподели намеренията си с човек, който ти е близък! Продължавай напред, ако това е вярно, нещата ще се разпаднат от само себе си и няма да си нито наранена, нито прецакана! ;)

Lady GaGa Fan

11.   когато срещнах първата си любов, моя"приятелка " му казала че съм простутка, мина една година докато му пусна, бях девствена, но той решил че трябвеа да ме4 опознае и неме заряза веднагаслед като е говорил с "приятелката ми. Въпреки че след време се разделих ме ние изживяхме нещо страхотно. помисли си