Споделена история от Тинейджърски

Акне
Здравейте, аз съм на 15 години. В пубертета влязох още на 10 години. От тогава имам акне. Изпробвана съм всякакви продукти за акне, от аптеки, от козметични салони и т. н., но нищо не ми помага. Точно в момента имам страшно много пъпки. Това ме притеснява много, понеже всички момичета в класа ми нямат пъпки и имат идеална кожа. Понякога даже се срамувам да излизам от вкъщи. Моля ви, ако знаете някакъв начини или продукти, който на вас лично са ви помогнали да ми кажете. Благодаря предварително!

Коментари

1.   Перфектно те разбирам миличка
Същия проблем имам и аз
Отиди на кожен лекар, най-добре е

2.   Спри млякото и млечните продукти! Като цяло всичко в което има мляко. Пий повече вода и дай малко време на кожата си да реагира. Също се спри на един препарат за лице, защото като използваш много и различни също не е добре. В краен вариант върви на дерматолог.

3.   Задължително си мии лицето сутрин и вечер със сапун или лосьон за пъпки. Кърпата с която си бършеш лицето и това с което го миеш задължително някъде в стаята си го прибирай. Аз в пубертета хванах, че с кърпата ми за лице сестра ми си бърше краката и познай акнето ми намаля доста след това откритие. Може да пробваш пудра за лице manhattan clinic 2 in 1 е много добра за акне и е около 10тина лева, така няма да личът петната. Има супер много видеа из нета за това как да се гримираш и да не личи, че имаш акне намери Cassandra Bankson в ютуб и виж как тя се гримира, не е нужно да купиш точно този грим от клипа става с всеки.

4.   Чай от коприва и миене с катранен сапун вършат чудеса. Освен това са супер евтини.

5.   Пропуснах да кажа, че чаят е за пиене. Колкото повече, толкова по-добре. Прочиства кръвта и се усеща разликата почти веднага. Дано помогне и на теб.

Номер 4